ua en ru

У Росії потролили кадри підводного полювання Путіна

У Росії потролили кадри підводного полювання Путіна Колаж РБК-Україна

"Риба – не курка, за нею неможливо ганятися протягом двох годин"

У мережі посміялися над президентом Росії Володимиром Путіним, який, за словами його прес-секретаря Дмитра Пєскова, близько двох годин ганявся за щукою під час підводного полювання. Про це повідомляє "Обозреватель".

Російські ЗМІ влаштували справжню подію з підводного полювання президента РФ Володимира Путіна в Туві і ретельно займалися підготовкою сюжету протягом декількох днів.

Про це повідомила журналістка Олена Риковцева на своїй сторінці в Facebook.

"Як раз вчора обговорювали з Глібом Павловським, який хепенінг вони влаштували навколо чергової риболовлі вождя. Щука була прикончена 1-2 серпня, потім три доби готували відео останніх хвилин, двічі випереджаючи це анонсами Пєскова. І тільки в ніч на 5 серпня щукін труп був нарешті явив публіці. Ось вбивати щук і роздавати путівки в Сочі - цим він буде по-старому садити на гачок виборця. І нічого, заковтнуть не поперхнутся. Все це дуже символічно: дві години ганявся, поки не вбив. Він же завзятий. І знову мертвечина на найближчі шість років", - написала вона.

Риковцева додала, що пропагандисти, щоб підбадьорити культ Путіна, завалять мережу його голими фото.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/elena.rykovtseva

"Риба – не курка, за нею неможливо ганятися протягом двох годин, оскільки "вона втікає від тебе в секунду"; крім того, не існує акваланга, що дозволяє так довго перебувати у воді".

Таку думку, коментуючи кадри підводного полювання президента Росії, висловив російський журналіст, головний редактор "Щоденного журналу", один із співзасновників Об'єднаного громадянського фронту, один з лідерів руху "Солідарність" Олександр Риклін.

"У мене є кілька запитань у зв'язку з цим. Я плаваю під водою, і я б дуже хотів подивитися, що у нього за акваланги, які дозволяють йому дві години ганятися за рибою. Потім я хотів би подивитися, що це за дохла щука, яка не могла поплисти від кого завгодно", - зауважив політик.

"Ви бачили рибу, яка не може поплисти від плавця? Риба - це не курка. За рибою не можна ганятися дві години – вона втікає від тебе в секунду. Це якийсь абсурд. Кожна людина, яка хоч раз одягав маску з трубочкою без акваланга, прекрасно розуміє: рибу так гнати не можна, вона краще тебе плаває", - заявив Риклін.

Він допустив, що, можливо, відпочинок Путіна в Туві був спланованою піар-кампанією. "Напевно, вони з Кирієнко (перший заступник голови адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко) вирішили, що зараз буде корисно нагадати росіянам, що їх президент – крутий мачо, що він може дохлу рибу наздогнати", - сказав опозиціонер.

Відповідаючи на питання, коли і де ще можна буде знову побачити президента Росії топлес, Риклін зауважив: "Я вже не знаю. Тепер тільки якщо він полетить топлес у винищувачі. Я не знаю, що там ще залишилося. На коні він вже був, рибу ловив, з тиграми був. Я навіть боюся щось загадувати".

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/ЕвгенийМиняев

Користувачі соцмереж з гумором поставилися до цієї новини.

alt

Скріншот поста з аккаунта vk.com/КристинаКонстантинова

Нагадаємо, що у Росії затримали учасниць Pussy Riot за підтримку українського режисера Олега Сенцова.