У Росії суд постановив знести українську церкву

Субота 15 жовтня 2016 12:09
У Росії суд постановив знести українську церкву
Фото: Церква в Ногінську (dw.com)

У Ногінську Свято-Троїцький храм підлягає знесенню нібито за незаконне будівництво самої церкви

У Ногінську суд постановив знести будівлю Свято-Троїцького храму УПЦ Київського патріархату. Причиною знесення стало "зведена на земельній ділянці, не відведеному для цілей будівництва культових об'єктів".

Як пише DW, що храм розташований на приватній території самого архімандрита Адріана Старовина. Він купив ділянку землі на вулиці Жарова і побудував там Свято-Троїцький храм, який тепер і підлягає знесенню.

Розкол в Ногінську розпочався ще в 1990-ті роки. Тоді архімандрит Адріан, уродженець Дніпропетровська і випускник Ленінградської духовної академії, був настоятелем найбільшого собору в місті, Богоявленського. У 1991 році почали надходити скарги на його негідну поведінку. І тоді Адріан залишив свій сан.

Спочатку Адріан приєднався до Російської православної вільної церкви, яка тоді була під юрисдикцією РПЦ за кордоном. Але після згаданого собору 1993 року був заборонений у служінні і там. Тоді Адріан вирішив перейти в УПЦ Київського патріархату і був висвячений патріархом Філаретом в сан єпископа.

Московська єпархія хоче уникнути скандалу і просить адміністрацію на цей раз не діяти силовими методами.

До речі, священик РПЦ пояснив, чому молоді шкідливо цілуватися

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся