Російські ЗМІ почали правити новини про Путіна з саміту G20

Російські ЗМІ почали правити новини про Путіна з саміту G20
forum.ladoshki.ch

Інформагентство ТАСС коректувало повідомлення про президента, розставляючи свої пріоритети

Російське інформагентство ТАСС початок підправляти і коригувати новини про президента Росії Володимира Путіна з саміту G20. ЗМІ виправляло невдало розставлені акценти попередніх повідомлень російського лідера.

Про це повідомляє Укрінформ після моніторингу російських ЗМІ, які висвітлювали події на саміті в Хуанчжоу, Китай.

Так, наприклад, зараз стверджується, що президент США Барак Обама сам запропонував зустріч президенту Росії Володимиру Путіну.

Раніше ТАСС процитував прес-секретаря президента РФ Володимира Пєскова: “Поки лідери (США і Росії Барак Обама і Володимир Путін. – Ред.) тільки привіталися. Домовилися поговорити окремо".

Контекст новини виходив явно невигідним для глави Росії. Тому незабаром з'явилася уточнююча новину. “Обама підійшов до Путіна і запропонував (провести окрему зустріч. – Ред.)", – нібито сказав джерело в делегації.

Також, кажучи про те, що економіка в світі і Росії стабілізувалася, Путін заявив: "Що стосується нашої країни, то ми оцінюємо наші зусилля як недостатні, скромні".

Через деякий час ТАСС випустив уточнюючу новину, де "скромні успіхи" подаються як стабільність, і далі говориться, що економіка Росії вже на шляху до зростання. У статті перспективи російської економіки оцінюються більш позитивно, а вина за її застій в черговий раз покладається на 90-ті роки, названі тут "втраченим десятиліттям".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся