ru ua

"Самі ж просили!": у мережі бурхливо відреагували на акцію протесту в Криму

"Самі ж просили!": у мережі бурхливо відреагували на акцію протесту в Криму Фото: Протест в Криму (Колаж РБК-Україна)

"Тепер можна і каміння з неба. Що знову не так?" – запитує блогер

У мережі обговорюють мітинг протесту в окупованому Росією Криму, де люди вийшли з плакатами з дивними гаслами. Знімок показав блогер Денис Казанський Facebook.

"Фото з вчорашнього мітингу в Севастополі. Місцеві комуністи вимагають припинити окупацію і український геноцид. Нічого не розумію. Адже вже майже чотири роки тому припинили "український геноцид". Тепер можна і каміння з неба, самі ж просили. Що знову не так?" – запитує Казанський.

"Самі ж просили!": у мережі бурхливо відреагували на акцію протесту в Криму

Скріншот поста облікового запису facebook.com/den.kazansky

На плакатах у кримчан написи: "Губернатор Овсянніков! Вистачить окупації і геноциду українського! Виконаєте закони та доручення президента. Віддайте житло!", "Судді і чиновники з материка! Повертайтеся своїх рідних місць! Досить знущатися над севастопольським народом. Ми вас не кликали! Вистачить окупації!", "Мене позбавили землі".

В коментарях з сарказмом поставилися до такої акції протесту.

"Севастомольский народ делегував осіб севастопольської зовнішності для донесення на мітингу в Севастополі до севастопольської влади проблем севастопольців на севастопольському мовою", - пише Євген Єременко.

"А материк - це який? Куди чиновники повинні повертатися ? Взагалі-то Крим - це півострів, може окремого материка севастопольських дебилоидов? Продажні пенси-комуняки. Забиті ватою і стереотипами мізки, жодної звивини не залишилося", – вважає Тетяна Матвійчук.

"Без коммент взагалі ніхрена не зрозуміти. З коментарями на новому рівні інформації теж мало що зрозуміло - інопланетяни, мати їх", - зізнається Максим Дворянкін.

"У дядька (крайній з права) написано: "Мене позбавляють землі". Хотілося б у нього запитати: а коли тебе позбавляли розуму в 2014 році, ти думав, тобі все інше залишать?" – запитує Антон Антонов.

"Самі ж просили!": у мережі бурхливо відреагували на акцію протесту в Криму

Скріншот коментарів поста облікового запису facebook.com/den.kazansky

До речі, у мережі показали, як президент України нагороджує ватажка "ЛНР".