ua en ru

Samsung буде поставляти телевізори в Україну з країн Європи та Азії

Samsung буде поставляти телевізори в Україну з країн Європи та Азії Телевізор Samsung (фото: samsung.com)

Усі телевізори сертифіковані відповідно до українського законодавства

Компанія Samsung Electronics переходить на поставку телевізорів в Україну з Європи та Азії, а не із Росії. Як стало відомо, починаючи з серпня 2019 року, всі моделі телевізорів, в тому числі дизайнерські лінійки The Frame та The SERIF, будуть імпортуватися в нашу країну з фабрик, розташованих в Словаччині, Угорщині, Китаї та В’єтнамі.

У компанії запевнили, що Samsung гарантує єдині високі стандарти якості виробництва та збірки телевізорів на усіх фабриках та заводах, незалежно від країни розташування. Зазвичай, питання вибору країни постачання ґрунтується на оптимальному варіанті з огляду на собівартість, логістику та інші економічні фактори, однак Samsung прислухається до локальних споживачів та активно працювала над тим, щоб налаштувати поставки з країн ЄС та Азії.

"Хоча якість продукції Samsung однаково висока незалежно від місця її виготовлення, ми знайшли спосіб реалізувати побажання українських користувачів щодо країн поставок телевізорів, при цьому зміни в логістиці не підвищать вартість для споживачів. Більше того, це дало змогу знизити вартість нових телевізорів до 7%", - коментує керівник бізнесу споживчої електроніки Samsung Electronics Україна Андрій Скіра.

Телевізори Samsung (фото: samsung.com)

Усі телевізори, як і зараз, будуть сертифіковані відповідно до українського законодавства, матимуть українське меню та Smart Hub з локалізованими програмами (для телевізорів з функцією Smart TV).

Крім того, лише офіційно імпортовані телевізори Samsung мають 1 рік гарантійного сервісного обслуговування. Такі телевізори мають спеціальне маркування кожної моделі, що закінчується на UA та є міжнародним позначенням держави Україна.

Samsung буде поставляти телевізори в Україну з країн Європи та Азії

Телевізор Samsung (фото: samsung.com)