В мережі опублікували промо-ролик про справжню Україну до Євробачення 2017

В мережі опублікували промо-ролик про справжню Україну до Євробачення 2017
Альтернативний ролик до Євробачення 2017 / Кадр з відео Facebook.com/meettherealukraine

Волонтери відреагували на офіційний кліп альтернативним "неідеальним" роликом

Активісти Meet the real Ukraine створили альтернативний промо-ролик про Україну та Київ до міжнародного конкурсу Євробачення 2017, який стартує вже в травні. Відео опублікували в Facebook.

Відео: Альтернативне промо-ролик до Євробачення 2017 (facebook.com/meettherealukraine)

"Не існує ідеального світу. Світу, де всі щасливі та усміхнені - не існує. Немає світу де всі здорові. Де не лишають дітей. Де немає війни та брехні. Немає світу без зради, болю та страху. Також як і немає світу без краси, любові, щастя та правди. Немає світу без співчуття, милосердя, піклування. Немає світу без надії, без пристрасті, без душі. Світ в якому є лише щось одне - нереальний та неповний. В ньому відсутня гармонія. Все що однобічно - без гармонії. Все що однобічно - неправда", - говорять автори.

Кліп, в якому використовували кадри Революції Гідності і війни на Донбасі, став відповіддю на офіційний промо-ролик до Євробачення 2017, створений Міністерством закордонних справ України.

"Три тижні тому ми зібрали багато людей. Та зробили це відео. Про Україну. Про Київ. Просто так. Вартість - повністю безкоштовно. Ці дивовижні люди віддавали, не жаліючи себе - свій час, талант та любов. Просто тому що, нам хотілося щоб ви знали - яка Україна насправді", - зазначили автори.

Ролик створила команда професіоналів на волонтерських засадах.

"Ми не хочемо бути краще, аніж ми є. Ми не хочемо говорити, що все класно, коли це не так. Тут не всюди глянець та посміхаються діти, тут не завжди сонячно та чисто. Але тут Душа та Любов й завжди радіють гостям", - говорять творці.

До речі, в Україні випустили креативний гід по виживанню для гостей Євробачення.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся