У мережі показали фото зруйнованого оптового ринку в Донецьку, який до війни був найбільшим в регіоні

STYLERLIFE        06.12.2017 - 15:44
Фото: Зруйнований ринок (twitter.com den_kazansky)
Фото: Зруйнований ринок (twitter.com den_kazansky)

Повідомляється, що конструкції ринку постраждали від обстрілу, а бойовики стали розбирати їх на металобрухт

У мережі показали фото зруйнованого оптового ринку сільськогосподарської продукції, який до війни був найбільшим в Донецькій області. Про це написав блогер Денис Казанський на своєму сайті.

Він згадав, що в 2011 році в районі Ясинуватської розвилки під Донецьком був побудований великий оптовий ринок "Господар".

Фото: Ринок до війни (deniskazansky.com.ua)

Це був перший подібний об'єкт такого рівня. До його побудови оптова торгівля велася на брудних, невпорядкованих ринках, стихійно виникли ще в 90-х. В основному — в Горлівці. Новий ринок виглядав набагато більш цивілізовано.

Фото: Будівництво ринку (deniskazansky.com.ua)

"А будується тут на 35 гектарах не що інше, як перший на Сході Україні оптовий ринок сільгосппродукції (ОРСП) "Господар". Опт є опт, тому пересічному громадянину "скупляться" на цьому грандіозному базарі не доведеться. Тут, нарешті-то без посередників, фермери та сільгосппідприємства зможуть спокійно продавати свою продукцію великим споживачам або здавати найманим продавцям. Передбачається, що покупцями будуть магазини, супермаркети, ресторани і кафе", - пише Казанський.

Блогер розповів, що цей ринок був дітищем "регіоналів", які хвалилися і називали його кращим оптовим ринком в Україні. У майбутньому передбачалося, що "Господар" перетвориться на ціле місто з готелями і логістичним центром.

Денис вважає, що ця задача була цілком реальна, адже місце для ринку вибрали дуже вдалий, на перехресті головних доріг Донецької області.

Він повідомив, що в ході війни конструкції ринку постраждали від обстрілу, а бойовики, скориставшись можливістю, стали розбирати їх на металобрухт.

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

Казанський каже, що ринку на цьому місці вже не буде, адже все це утилізувати на брухт простіше, ніж відновити.

 

Фото: Місце, де був ринок (deniskazansky.com.ua)

"Замість ринку для фермерів — тепер окопи і мінні поля. Саме вражаюче, що ці люди воюють за те, щоб знову стати частиною України. Адже мінськими угодами Донбас — це частина України. Війна в ім'я нічого. Вже давно зрозуміло, що в Україні ніхто не винищує російськомовне населення, не будує концтаборів для росіян і не забороняє російську мову. "Київська хунта" ще в 2014 році перетворилася для Кремля "шанованих українських партнерів". Проект "Новоросія" злитий і закритий. Лідери "ополчення" перетворилися в нових олігархів, які грабують місцеве населення і набивають кишені. Але люди продовжують воювати і трощити все навколо", - підсумував блогер.

Нагадаємо, що в мережі розповіли про страшні злочини бойовиків серед цивільного населення.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top