ru ua

У мережі показали, як президент України нагороджує ватажка "ЛНР" (фото)

У мережі показали, як президент України нагороджує ватажка "ЛНР" (фото) Фото: Ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник (mvdlnr.ru)

Знімки були опубліковані в одному з подарункових видань

У мережі показали, як президент України Віктор Ющенко вручає нагороду нинішньому ватажкові "ЛНР" Леоніду Пасічнику. Фото з подарункової книги "Щит і меч держави. Сторінки історії органів держбезпеки на Луганщині" опублікувала "Реальна газета".

Відомо, що Ющенко нагородив Пасічника в 2007 році медаллю "За військову службу Україні" за затримання великої партії контрабанди та відмову від хабара в 2006 році на КПП "Ізварине".

У мережі показали, як президент України нагороджує ватажка "ЛНР" (фото)

Фото: Ющенко нагороджує Пасічника у 2007 році (realgazeta.com.ua)

"24 березня 2007 року на урочистостях з нагоди 15-річчя Служби безпеки України, які проходили у переддень свята в Національній опері України, Президент вручав державні нагороди кращим співробітникам української спецслужби. Медаллю "За військову службу Україні" був нагороджений і співробітник ГО БКОП УСБУ в Луганській області Леонід Пасічник, який керував цією спецоперацією", - йдеться в книзі.

У мережі показали, як президент України нагороджує ватажка "ЛНР" (фото)У мережі показали, як президент України нагороджує ватажка "ЛНР" (фото)У мережі показали, як президент України нагороджує ватажка "ЛНР" (фото)У мережі показали, як президент України нагороджує ватажка "ЛНР" (фото)У мережі показали, як президент України нагороджує ватажка "ЛНР" (фото)У мережі показали, як президент України нагороджує ватажка "ЛНР" (фото)

Фото: Ватажок "ЛНР" має українську медаль (realgazeta.com.ua)

Зазначимо, що Леонід Пасічник став ватажком "ЛНР" після скандального перевороту в Луганську, в ході якого втік колишній керівник терористів Ігор Плотницький.

Пасічник, який очолив терористичну організацію в Луганську, розповів про "тісну співпрацю" з помічником президента РФ Володимира Путіна Владиславом Сурковим.

"Хочу підкреслити, що у мене особисто і всього "керівництва" ЛНР налагоджено конструктивну взаємодію з усіма російськими структурами, які надають гуманітарну допомогу нашій "республіці" в такий складний час", - заявив він.

"В рамках роботи по реалізації Мінських угод, якими ми були і залишаємося прихильні, а також по ряду інших питань ми тісно співпрацюємо з помічником президента РФ Владиславом Сурковим. Ми вдячні Росії за її послідовну позицію щодо мирного врегулювання конфлікту. Керівництво РФ на вищому рівні приділяє цьому питанню велику увагу, зокрема, ми сподіваємося завершити обмін полоненими до кінця поточного року", - сказав Пасічник.

До речі, терористи "ЛНР" борються з проявами патріотизму, засудивши за українську пісню до 12 років в'язниці.