ru ua

У мережі показали українську сторону окупованого Донбасу

У мережі показали українську сторону окупованого Донбасу Фото: Проросійський бойовик (flickr.com/osce_smmu)

У деяких містах все ще залишилися вивіски державною мовою

У мережі показали окуповане місто Харцизьк Донецької області, в якому до цих пір є магазини з українськими вивісками. Відповідні фотографії опублікувало видання "Новини Донбасу".

У мережі показали українську сторону окупованого ДонбасуФото: Ринок в Харцизьку (novosti.dn.ua)

Наприклад, торгові ряди ринків оформлені в синьо-жовтих кольорах. Також можна помітити вивіски українською мовою.

У мережі показали українську сторону окупованого Донбасу

Фото: Ринок в Харцизьку (novosti.dn.ua)

Видання повідомляє, що через залізничну станцію Харцизька проходить електричка напрямком "Іловайськ-Успенка". – це єдиний залізничний шлях на сьогоднішній день, що веде у бік іншої непідконтрольної території Луганської області. В Успенці роблять пересадку на іншу електричку, яка вже заїжджає на територію "ЛНР", контрольовану бойовиками.

Раніше переселенці розповіли, у що перетворили бойовики їх рідний Донецьк.

"Ми повернулися з Сум, куди поїхали в 2015 році. Там у нас була знімна однокімнатна квартира, за яку. Ми платили 3500 гривень, одна робота на двох – дружина довго не могла влаштуватися за фахом, велика комуналка. Загалом, було важко, дуже важко. Поживши там, вирішили приїхати в Донецьк – а раптом, тут все не так сумно, як нам розповідали. Ми з літа в Донецьку і досі не можемо прийти в себе", - нарікають місцевий жителі.

"Наше місто убитий в прямому і переносному сенсі, це не той Донецьк, який ми знали. Люди реально жебраки, старі ледве виживають. Товари непомірно дорогі. Але найголовніше – ніхто нікому не допомагає. Всі напружені, злі, розмови тільки про нестачі грошей. Загалом, не дуже ми виграли від повернення", - розповіли люди.