ua en ru

У мережі розповіли, які зарплати платять в Криму

У мережі розповіли, які зарплати платять в Криму Фото: Крим (pixabay.com/ru/users/Perisfey)

Зараз оклади на півострові різко скоротили

У мережі розповіли про те, які зарплати зараз платять на території окупованого Криму.

Про це лідер крмыскотатарского народу, народний депутат від БПП Мустафа Джемілєв розповів в інтерв'ю Realist'y.

"Так, перший час люди почали отримувати великі зарплати. Але потім оклади різко скоротили, не посоромившись пояснити так: "Це були „стимулюючі“, щоб ви підтримали Росію", - зазначив він.

Джемілєв повідомив, що так званий "голова Криму", Сергій Аксьонов анонсував зарплату в 500 доларів на півострові.

"Я здивувався, запитав у друзів, чи це так. Кажуть, що гарні гроші отримують чиновники, поліцейські і чомусь журналісти. У решти оклад можна порівняти з українським. Але питання в тому, що, скажімо, ціни на продукти там вище. І щоб залишатися в бізнесі, треба щодня демонструвати свою лояльність Росії. Бізнесменів там практично не залишилося, дуже багато розорилися", - повідомив лідер кримських татар.

Нагадаємо, що заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров, якого нещодавно утримували в Росії, розповів, як населення окупованого Криму відноситься до Володимира Путіна і російської влади.

"Дуже багато людей у Криму розчаровані. Їх обдурили. Ні високих зарплат, немає високих пенсій, але є дуже високі ціни. Вони розчаровані, але чомусь міркують, що місцева влада погана, а Путін – хороший і все виправить", – сказав Він.