ru ua

"Шльопнув би обох": український екс-депутат знову відзначився на росТБ

"Шльопнув би обох": український екс-депутат знову відзначився на росТБ Фото: Ігор Марков (vk.com markovofficial)

Він заявив про бажання розправитися над деякими політиками

Побіжний екс-нардеп Ігор Марков хоче відшльопати ряд українських політиків. Про це він заявив в ефірі ток-шоу "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим". Советующее відео було опубліковано на YouTube.

Втік у Росію колишній українських депутат прокоментував події у Києві, зокрема затримання Михайла Саакашвілі та протести.

(Дивитися з 1:01:00)

Відео: Ефір ток-шоу "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим"(youtube.com/Россия 24)

"Пропоную всім купити попкорн. Нарешті павуки почали пожирати один одного. Це не може не радувати. Цей симбіоз не міг тривати довго", - сказав він.

"Як по мені, я Саакашвілі за Цхінвал поставив би до лівої стінки, а Порошенко за Донбас - до правої стінки. І при цьому шльопнув би обох. А посередині, для краси, Януковича повісів би за боягузтво і зрада. І переконаний, ось ця ось картина, цей пейзаж остудив би багато голів. І ситуація миттєво б почала налагоджуватися", - додав Марков.

Раніше на ростб політик назвав українську мову "телячою".

Між Толстим та українською журналісткою Яніною Соколовської виникла словестная сварка на грунті обговорення фільму про бійців АТО "Війна заради миру", показ якого відбудеться на фестивалі документального кіно "Артдокфест-2017" в РФ. Після цього прозвучала образа.

"Що це за слово взагалі – госпітальєр? Це по-українськи або на якій це мові? На цій телячу мову - цей госпітальєр. Припиніть! Які життя він рятував? Це банди, які діють на території нашої України", – заявив Толстой.