ua en ru

Скандал з участю Приходько в "передвиборчому ролику": співачка подасть до суду на винних

Скандал з участю Приходько в "передвиборчому ролику": співачка подасть до суду на винних Анастасія Приходько (кадр зі скандального відеоролика)

Відео все ще можна побачити в соцмережах

Співачка Анастасія Приходько попередила, що разом зі своїм адвокатом готує звернення до передвиборної команди Петра Порошенка, після чого планує подати до суду на винних. Про це співачка повідомила на своїй Facebook-странице.

"Я шокована ситуацією, яка сталася навколо агітаційного ролику пана Петра Порошенка. Наразі я разом із моїм адвокатом готуємо офіційні звернення до передвиборчої команди Президента з метою з'ясування кола осіб, причетних до порушення моїх прав, та подальшого звернення до суду. Після підготовки всіх необхідних документів, я обов'язково відповім на офіційну позицію Міністра культури. Та надам докази на її спростування", - написала коротке повідомлення Приходько.

Скандал з Приходько

Скріншот поста facebook.com/Анастасія Приходько

Нагадаємо, раніше Приходько звернулася до українців щодо її появи в політичному ролику, без згоди на це, власне, самої української співачки. Анастасія пояснила, що її ім'я, прізвище і обличчя були використані в нібито "передвиборчому ролику Петра Порошенка". При цьому співачка стверджує, що її обдурили: організатори стверджували, що ролик задуманий як частина соціального проекту, спрямованого на популяризацію розвитку України.

Styler вдалося зв'язатися з прес-службою Міністерства культури і Євгена Нищука.

Цікаво, що у Мінкульті не змогли відповісти на питання, чи дійсно відеоролик за участю Приходько є частиною передвиборчої кампанії Порошенко.

"Важко це зараз коментувати. Ще раз повторимо: Міністр звертався до співачці щодо умовної зйомки, про яку далі говорили продюсери", - сказали в прес-службі Міністра культури України Євгена Нищука.

Після публічного звернення Приходько скандальний відеоролик видалили з YouTube. При цьому "передвиборчий ролик" все ще можна побачити в мережі Facebook на сторінці "ЄвроМайдан – EuroMaydan".

Крадена музика в ролику Порошенка

\ _ (ツ) _ / . В PR-ролику Порошенка, який зараз масово крутять по ТБ, не тільки використали Анастасію Приходько без її дозволу (деталі тут http://bit.ly/2BB7ZOu), але і використали в ролику крадену музику. На 2-й і 11-й секунді на відео чітко чути Audiojungle Watermark, що свідчить про використання музики без дозволу. (це вісь такий звук https://youtu.be/rQ38wMPPP3Q) "Йдемо вперед." - Петро Порошенко

Опубліковано ЄвроМайдан – EuroMaydan 18 лютого 2018 р.

"Передвиборчий ролик" за участю Приходько (відео: facebook.com/EuroMaydan)

Фінальний кадр скандального відео з участю Анастасії Приходько

Фінальний кадр скандального відео з участю Анастасії Приходько (скріншот відео facebook.com/EuroMaydan)

Нагадаємо, українська співачка, Заслужена артистка України, волонтер і громадський діяч Анастасія Приходько розповіла про своє життя в Росії, яку вона представила на Євробаченні в 2009 році.