"Склеєна з вати": Невзоров висловився про участь Собчак у президентських виборах РФ

"Склеєна з вати": Невзоров висловився про участь Собчак у президентських виборах РФ
Фото: Ксенія Собчак (ksenia-sobchak.com)

Журналіст вважає, що вона абсолютно непридатна для цього

Для російського журналіста Олександра Невзорова Ксенія Собчак виявилася склеєної з вати білої либіддю. Про це він сказав в інтерв'ю Юрію Дудю, коли той попросив вибрати між Собчак і Навальним.

"Взагалі мені пофіг. Обирайте кого хочете. Для мене Ксенія взагалі така біла либідь російського протесту, яка виявилася склеєною з вати", - заявив він.

Невзоров зазначив, що його розчарував вчинок Ксенії Собчак на Водохреща 2018, коли вона пірнула в ополонку.

Відео: Олександр Невзоров на інтерв'ю у Юрія Дудя (youtube.com/вДудь)

"Ну чого вона поперлась виконувати публічний релігійний обряд? Для кого вона мочилася в ополонці, королева гламуру? Навіщо? Для народу? Для народу – Володимир Володимирович вже зайняв це простір в ополонці. Для кого? Для того, щоб всі вільнодумці країни шмаркалися б при вигляді її фізіономії? Вона чарівна дівчина, і розумниця. Але ці грубі помилки показують, що до цього ремесла, політичного, вона абсолютно непридатна", - підсумував журналіст.

Нагадаємо, що Ксенія Собчак пірнула в ополонку при -40 градусах.

"Я зробила це! Перший раз в житті! Спасибі, Томськ за -40 градусів!!!!! Село Корнилово, річка Ушайка", - написала Ксенія Собчак.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся