ua en ru

Швидку не викликали: скандал у столичній школі набирає обертів

Швидку не викликали: скандал у столичній школі набирає обертів Колаж РБК-Україна

Мати постраждалої написала заяву у поліцію

Відео: (YouTube/Сніданок з 1+1)

У київській школі №11 дитина отримала важку травму голови, проте працівники установи навіть не спромоглися викликати швидку і відмовилися нести відповідальність за ученицю. Про це інформує "Сніданок з 1+1".

Киянка Яна Синицька відвезла дитину в школу, а через дві години їй зателефонувала класний керівник і повідомила, що її дочка Маша на перерві розбила голову об батарею.

Мати моментально приїхала в школу і дізналася, що її дитина в медпункті, а швидку ніхто не викликав. Тоді вона сама поїхала з дитиною до лікарні. Там Маші наклали шви. До речі, співробітників здивувало, що в школі так халатно поставилися до здоров'я дівчинки.

"Є наказ про притягнення до дисциплінарної відповідальності осіб, які порушили цей алгоритм. А саме медичної сестри, яка повинна негайно повідомити класного керівника, що відразу треба викликати швидку допомогу. А також заступнику директора, тому що знаючи, що таке сталося вона могла продублювати виклик швидкої", - повідомила результати шкільного розслідування директор Оксана Садовська.

У свою чергу, юристи кажуть, що в подібних ситуаціях найголовнішим є здоров'я дитини. Тому для початку потрібно зателефонувати медсестрі, яка оцінить критичність ситуації. За словами експертів, у законі взагалі немає формулювання, що швидку в школу потрібно викликати тільки за погодженням батьків.

Мати постраждалої написала заяву в поліцію, вона звинувачує школу у ненаданні дитині медичної допомоги. "Моя мета, щоб були покарані винуватці в цій ситуації. Таке спускати просто не можна", - каже вона.

Нагадаємо, що батьки-вбивці жорстоко розправилися з донькою, розчинивши її тіло у кислоті. На сполох забили сусіди, які помітили, що дитина перестала з'являтися у дворі з іншими.

Ми писали, що в День Валентина у Кропивницькому в одній із багатоповерхівок на вулиці Юрія Коваленка нелюд вбив 35-річну жінку.

А також повідомляли, що під Миколаєвом школяреві відірвало руку. Дитина знайшла у батьків якийсь крупнокаліберний патрон і, вирішивши задовольнити свою цікавість, спробувала за допомогою викрутки розібрати боєприпас.