ru ua

Родина загиблої у аварії під Києвом дівчинки не може домогтися правосуддя

Родина загиблої у аварії під Києвом дівчинки не може домогтися правосуддя Фото: Дівчинка загинула під колесами авто (РБК-Україна)

За кермом перебував 47-річний чоловік

13-річна Ганна Шевчук загинула під колесами ВАЗ у селі Тарасівка Київської області. Її сім'я досі не може домогтися правосуддя. Про це повідомляє "Обозреватель".

У четвер, 14 грудня, відбулося чергове засідання у Києво-Святошинському районному суді у справі про аварію, яка сталася в червні цього року.

Відео: Мама Ані звернулася до водіїв (youtube.com/Oboz. TV)

47-річний Станіслав Сторожик керував автомобілем ВАЗ скоїв наїзд на дівчинку, в результаті чого та померла. Родичі загиблої кажуть, що з самого початку чоловік вів себе так, ніби залишиться безкарним. Він дозволяв собі кричати на людей, кидався на матір Ані зі словами: "Піди, дура!", а на попередніх засіданнях: публічно називав родичів дівчинки "дебілами".

На судовому засіданні 14 грудня продемонстрували відеоматеріали слідчого експерименту. Старша сестра Ані Олена перебувала в кількох десятках метрів від дівчинки під час події.

"Сестричка стояла в 10-15 секунд на повороті, коли в неї влетів автомобіль... Я підбігла до Ані і почала перевіряти пульс. Вона стікала кров'ю і була вже мертва. Водій зупинився в 50-80 метрів", – розповіла вона.

Станіслав Сторожик дотримується протилежної версії. За його словами, Аня виїхала на дорогу перед його автомобілем. Поки чоловік розповідав свою версію, його промови звучали фрази: "була обвешена якийсь хе*ній", "я ж не кажу, що вона даун взагалі...".

Слова Сторожика підтвердив водій позашляховика Nissan під час слідчого експерименту. Але родичі загиблої впевнені, що він бреше.

За словами Людмили Шевчук, свідок живе на сусідній вулиці і, швидше за все, приїхав на місце аварії на прохання водія ВАЗа.

Відео: Слідчий експеримент (youtube.com/Oboz. TV)

"Це вигаданий свідок, його не було на місці ДТП, він приїхав туди хвилин через 10", - сказала мама дівчинки, зазначивши, що водій ВАЗ після ДТП весь час комусь дзвонив, не виходячи з машини.

Бабуся Ані під час трагедії була у дворі.

"Чула, як закричала Олена. Я вискочила з хвіртки, бачу – лежить Ганнуся. Я повертаюся назад і кричу дочки: "Люда, викликай "швидку!" Машини (свідка. – ред.) ніде не було і тільки через 10 хвилин приїхав автомобіль Nissan, який припаркувався біля нашого двору. Це куплений свідок!" – вважає жінка.

Сім'я Ані впевнена, що винуватець смертельного ДТП відверто порушує санкцію суду.

Чоловікові було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту за місцем реєстрації в Глевасі. Але його неодноразово бачили в іншому населеному пункті.

"Він вільно пересувається. Я особисто бачила його в Боярці, де Сторожик з дружиною ходив по перону. Також я питала про нього у касирів, вони мені підтвердили, що неодноразово його там бачили", – каже Людмила Шевчук.

Відео: Судове засідання (youtube.com/Oboz. TV)

Сестра Ані Олена розповіла, що маму два місяці не визнавали потерпілої. При цьому слідчий сім разів переписував свідоцтва самої дівчини.

"Слідчий Алексійчук хотів доповнити, що сестра виїхала на проїжджу частину", – розповіла дівчина.

Наступне судове засідання у резонансній ДТП призначено на 2 лютого.

Нагадаємо, сім'ї загиблих в ДТП у Харкові висунули свою версію трагедії.