ru ua

Снайпери з АТО розповіли про свою нелегку та небезпечну професію

Снайпери з АТО розповіли про свою нелегку та небезпечну професію Фото: Снайперська зброя (pixabay.com/ru/users/benjaminwgr)

За словами військових, у стрільбі важлива якість

Українські снайпери з АТО провели змагання, під час яких розповіли про труднощі своєї професії. Відео з тренуваннями опублікували на сторінці Facebook прес-центру штабу АТО.

Один з бійців поділився деякими секретами і тонкощами професії.

"В даний момент змагаються найкращі воїни з зони АТО. Зброя різна. Від звичайних гвинтівок до волонтерських. У стрільбі оцінюється не тільки точність по мішені, але і якість самої стрільби", - розповів військовий.

Відео: Снайпери з АТО розповіли про свою нелегку і небезпечну професію (facebook.com/ato.news)

"Про них ходять легенди. При згадуванні їх імен ворог тремтить від жаху. Їх виваженість і холоднокровність вже врятувала сотні солдатських життів. Вони завжди залишаються непомітними, як тіні. Професіонали найвищого класу, снайпери підрозділів АТО зібралися разом, щоб подивитися, хто з них на що здатний", - йдеться в сюжеті військового телебачення.

"Головне в роботі снайпера досягти одноманітності. Це дуже складно. У природі одноманітності не існує, а нам це треба досягти. Наше завдання - це контрдиверсійне та контрснайперське завдання", - розповів Михайло.

До речі, у АТОшників з'явився новий пухнастий талісман.