ua en ru

Собчак розповіла, хто винен у конфлікті на Донбасі

Собчак розповіла, хто винен у конфлікті на Донбасі Фото: Ксенія Собчак (kremlin.ru)

Ксенія заявила, що цей конфлікт частково був спровокований РФ

Відома російська телеведуча Ксенія Собчак, яка заявила про намір брати участь у президентських виборах в РФ, вважає, що Росія не повинна брати участь у конфлікті на Донбасі. Про це повідомляє видання "Гордон".

"Вважаю, що РФ ніяким чином не повинна брати участь у цьому конфлікті. Жодним чином ми не повинні підтримувати жодну зі сторін конфлікту і самі не повинні бути стороною конфлікту. Очевидно, що зараз, незважаючи на запевнення російської влади, це відбувається", – сказала Собчак.

Журналіста запитав, чи означає це, що звідти (зони АТО) будуть виведені російські інструктори і що не буде поставлятися російська зброя. Вона відповіла: "Так, звичайно".

Собчак заявила, що цей конфлікт частково був спровокований Російською Федерацією.

"Вважаю, що спочатку він був штучно роздутий і РФ повинна зробити все, щоб повернути мир в Донецьку і Луганську області. Інструктори, всі ці люди, які прикриваються контрактами, добровольці і так далі вся ця складна система того, що нібито нас тут немає, а насправді зрозуміло, що ми там є – це все повинно бути виведено. І зрозуміло, що Україна – незалежна сусідня держава, яка в змозі самостійно вирішувати подібні проблеми. Тим більше, якщо вони нагніталися ззовні", - говорить телеведуча.

Нагадаємо, що адвокат Собчак зробив важливу заяву. Він вважає, що слова Ксенії про Крим не містять призову до незаконної зміни територіальної цілісності РФ.

Також повідомлялося, що Ксенія Собчак різко висловилася на тему своєї участі в одному з найпопулярніших пропагандистських шоу країни.

Так, в студії програми Собчак розповіла, що вона думає про вибори в Росії, озвучила свою позицію про приєднання Криму і оцінила власні шанси на перемогу в боротьбі за пост глави РФ.