ua en ru

"Утриманка": журналіст розповів, коли Росію чекає повний крах

"Утриманка": журналіст розповів, коли Росію чекає повний крах Колаж РБК-Україна

Журналіст зазначає, що поки світ не доклав зусиль, щоб Путін почав міняти свою політику

Заступник генерального директора кримськотатарського телеканалу ATR, журналіст Айдер Муждабаєв розповів, коли Путін може змінити свою політику стосовно України. Про це журналіст повідомив у інтерв'ю виданню "Апостроф".

За його словами, поки що у Путіна немає жодної причини міняти свою політику.

"Він захопив Крим, захопила і утримує частину Східної України. Санкції, звичайно, впливають, але вони дуже малі в порівнянні з загальним обсягом економіки і порівняно з тими грошима, які країни Європейського союзу віддають за газ і нафту. Ці санкції спрощено виглядають так: на тобі 100 грн, а гривню я собі залишу, покараю тебе", - каже Айдер.

Журналіст зазначає, що поки світ не доклав зусиль, щоб Путін почав міняти свою політику, він буде продовжувати те, що робить.

Муждабаєв вважає, що фатальними для Кремля були б ембарго на газ і на нафту.

"Утриманка": журналіст розповів, коли Росію чекає повний крах

Фото: Айдер Муждабаєв (facebook.com-ayder.muzhdabaev)

"Ця країна живе за рахунок західних грошей. Сучасна Росія – це утриманка Західної Європи. Як тільки утриманку перестануть містити, вона стане жебрачкою. А що відбувається з убогої Росією, ми знаємо з 80-90-х років: черзі за їжею, гуманітарна допомога, йдуть на всі умови Заходу, тут же проходить якийсь верхової переворот, вже ніхто лідера не захищає, тому що він не приносить видобуток в печеру. І все так і буде, якщо не буде війни. В першу чергу з Україною, звичайно, тому що вона найбільш ласий шматок для путінського менталітету, адже без України імперія неможлива", - каже журналіст.

Раніше повідомлялося, що в Росії видали нову історію-фейк нібито від мешканки Донбасу.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні