Повідомлення про вибух в Чорнобилі стало найстрашнішим телефонною розмовою ХХ століття
13:57 26.04.2016 Вт
1 мин
Диспетчери пожежних служб намагалися допомогти людям відразу після першого повідомлення про спалах
Фото: Зона відчуження (Styler.rbc.ua)
У 30-ту річницю аварії на Чорнобильській АЕС у мережі обговорюють запис телефонних переговорів між диспетчером центрального пункту пожежної служби з диспетчерами пожежних частин ЧАЕС та сусідніх Іванкова і Поліського після повідомлення про вибух в Чорнобилі. Розшифровка була зроблена Андрієм Приймаченко в 2013 році.
Опубліковану запис можна по праву назвати самим моторошним телефонною розмовою ХХ століття - диспетчери намагалися допомогти людям, що знаходяться в епіцентрі аварії.
До речі, подивитися на те, як виглядає Чорнобиль 30 років потому можна у фоторепортажі Styler.