ua en ru

Зрив концерту Райкіна в Одесі: поліція кваліфікувала дії активістів

Зрив концерту Райкіна в Одесі: поліція кваліфікувала дії активістів Фото: Костянтин Райкін (instagram/lenanleninn)

Правоохоронці кажуть, що не допустили сутичок

В Одесі після зриву концерту російського актора Костянтина Райкіна, якого активісти назвали "крымнашистом", поліція дала свою оцінку діям активістів. Стартувало розслідування інциденту. Про це УНІАН повідомили у відділі комунікацій Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Події, які мали місце вчора в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Василько, кваліфіковані за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

"Увечері 17 листопада в поліцію надійшли повідомлення громадян про те, що в зал Українського театру увірвалися близько 20 активістів, які почали порушувати громадський порядок і зірвали концерт, який там проходив. На місце події негайно прибули екіпажі поліції і не допустили хуліганських дій. Фізичних протистоянь допущено не було. Конфлікт було локалізовано, сутичок не допущено", - повідомили в поліції.

Постраждалих і затриманих в ході зриву концерту не було.

Зазначимо, що як тільки активісти увійшли в зал, артист поспішив ретируватися зі сцени. Поліції не вдалося перешкодити задуманому зриву концерту. У підсумку поетичний моновистава Костянтина Райкіна "Над балаганом небо..." виявилася зірваною.

Активіст Сергій Стерненко нагадав, що Райкін є "крымнашистом, особою, яка є ворогом України, публічно підтримав анексію Криму".

"Отже, концерт кримнашиста росіянина Райкіна в Одесі зірваний. Тут не будуть виступати ті, хто підтримує вбивць", - написав він.

До речі, стало відомо, концерт якийсь української зірки в Одесі зірвуть наступним.