ua en ru

Стало відомо, які вихідні матимуть українці на Новий рік та Різдво 2018

Стало відомо, які вихідні матимуть українці на Новий рік та Різдво 2018 Фото: Новий рік (pixabay.com/suju)

З’явилася офіційна інформація

В Україні затвердили дні, які будуть вихідними на Новий рік та Різдво 2018. На свята українці зможуть відпочивати двічі по три дні. Про це повідомляє "Урядовий кур'єр".

"Вихідні на Новий 2018 рік в Україні триватимуть три дні – з 30 грудня (субота) по 1 січня (понеділок) включно. 31 грудня в 2017 році припадає на неділю. 7 січня (Різдво) 2018 року теж припадає на неділю, тому понеділок, 8 січня, буде неробочим днем. Таким чином, вихідними будуть знову три дні поспіль: 6, 7 і 8 січня", - зазначає видання.

Тож на новорічні та різдвяні свята українців чекатимуть парні потрійні вихідні. Але передсвяткових робочих днів, укорочених на годину, не передбачено.

Також зазначається, що на новорічні свята 2018 в цілому українці відпочиватимуть на день менше, ніж в минулому році.

Стало відомо, які вихідні матимуть українці на Новий рік та Різдво 2018

Фото: Святкування Нового року (pixabay.com/suju)

Раніше стало відомо, які українські зірки будуть розважати Росію на Новий рік. Російський "Первый канал" і "Одноклассники" оголосили підсумки голосування за виконавців, які візьмуть участь у новорічному ефірі телеканалу. У списку опинилися кілька українських виконавців.

Голосування, в якому взяли участь понад 1,3 млн осіб, виграв Григорій Лепс. У першу трійку також увійшли співачки Ані Лорак і Наргіз. Окрім Ані Лорак, серед українських виконавців, які будуть розважати Росію, опинилися Софія Ротару, Світлана Лобода, Alekseev, Макс Барських, "Время и Стекло", Artik&Asti та "Гриби".

Тож в новорічну ніч для росіян в ефірі будуть виступати: Григорій Лепс, Ані Лорак, Наргіз, Поліна Гагаріна, Artik pres. Asti, "Ленінград", Alekseev, "Руки Вверх", Світлана Лобода, Алла Пугачова, Burito, Валерія, Баста, Ірина Аллегрова, Олена Ваєнга, Юрій Шатунов, Макс Барських, Єгор Крід, Dan Balan, MiyaGi & Ендшпіль, Serebro, Стас Михайлов, Наталі, Філіп Кіркоров, Софія Ротару, "Время и Стекло", Стас П'єха, IOWA, "Гриби" та Слава.

До речі, лідер ТіК розповів, як реагує на запрошення виступити в Росії.