ru ua

У Сумській області підлітки намагалися спалити цуценя на багатті

У Сумській області підлітки намагалися спалити цуценя на багатті Фото: Цуценя (unsplash.com/Brooke Cagle)

Маленькі діти врятували цуценя від жорстоких підлітків

У місті Глухів Сумської області троє підлітків спалювали маленьке цуценя, яке жило на дитячому майданчику. Про це повідомляє "Ваш шанс".

Маленькі діти виявили цуценя в районі аеропорту та назвали його Кроха. Вони принесли дошки і збудували будку для собаки. Діти полюбили Кроху, приносили їй їжу з дому та шкільної їдальні, а в дощ і грозу забирали цуценя до себе.

Троє підлітків 15-ти і 16-ти років, які проживають у цьому ж мікрорайоні, витягли Кроху з будки. Щеня, нічого не підозрюючи, довірилося і навіть зраділо підліткам.

"Хлопці розпалили багаття з паперів, розтягнули над ним собачку і, дружно регочучи, дивилися на те, як страждає їхня жертва. Язики полум'я ледь торкалися до нещасної тварини: собака не горіла, але їй було боляче", - написала Оксана Ковальова, мати одного з хлопчиків, який рятував цуценя, передає "Ваш шанс".

Жорстокі дії підлітків побачили діти, які прийшли провідати свою улюбленицю Кроху.

П'ятеро дітей почали кричати, щоб підлітки перестали мучити цуценя. Однак ті послали дітей геть. Після цього троє хлопчиків і дві дівчинки накинулися на шкуродерів і вихопили собаку з їх рук.

Залишати цуценя на майданчику вони не ризикнули і принесли Кроху у двір одного з хлопців.

Повідомляється, що це не перша спроба цих підлітків вбити тварину. Їх жертвами стали кіт, якого засунули в портфель і до смерті забили об стіну, та їжачок, якого топили в калюжі та закинули на дах, над ним знущалися навіть після смерті.

Батьки хлопчиків, за словами автора, нічого особливого в поведінці своїх дітей-живодерів не бачать.

"У вас що, інших тем для статей немає? Он, у світі, що діється, а ви якусь там собаку захищаєте!... Чого ви до нас причепилися? Інші діти ще гірше витворяють!" – сказала мати одного з підлітків.

"Намагалися спалити собаку? Але ж не спалили! Там вогонь маленький був, навіть хвіст не присмалився, так і лапи теж цілі залишилися!" – зазначив батько шкуродера.

Всі троє живодерів, за словами автора, дошкуляли дітям, які врятували Кроху. Вони намалювали плакат з черепом і кістками, а в підписі погрожували, що закінчать розпочате.

До речі, в Запоріжжі собака втратила лапи після знущань живодерів.