ua en ru

У Тернопільській області чоловіка звільнили за те, що він був в АТО

У Тернопільській області чоловіка звільнили за те, що він був в АТО Фото: Боєць АТО позбувся роботи mil.gov.ua)

Боєць довгий час працював водієм на молокозаводі

У Тернопільській області жителя села Іванівка звільнили з роботи за участь в АТО. Про це повідомляє "Нова тернопільська газета".

Як тільки роботодавець дізнався про мобілізацію Івана Медвецкого, звільнив його заднім числом.

"У березні 2015 року мене мобілізували, а керівництво заводу відразу ж заднім числом звільнило, щоб не мати зайвих клопотів. 1 квітня у мені закінчувався робочий договір, але я не міг його переоформити, так як був на фронті, і мене ніхто не питав", - розповів Медвецький.

Військовий комісар обіцяв бійцеві, що після мобілізації йому протягом року підприємство буде виплачувати повнорозмірну зарплату. На ділі ж такого не було.

altФото: Іван Медвецький з сім'єю (nova.te.ua)

"Я тебе туди не посилав!" – заявив власник молокозаводу, де працював Іван.

Тоді боєць звернувся в суд, але вже два роки не може довести незаконність свого звільнення.

"У моєї дружини спинна грижа, і, незважаючи на це, вона порається по господарству, піклується про дітей. Зараз на її руках 10-річний син і 6-річна дочка. Нещодавно хворів наш син, одна ампула ліки коштувала 800 гривень. Знаю, що держава відправляє дітей учасників АТО в санаторії, проте моїм дітям навіть не запропонували таку можливість. Думаю, це просто байдужість нашого військового комісара. Дружина живе завдяки сільському господарству, я висилаю їй частину зарплати ", - розповів чоловік.

При цьому Іван Медвецький був під Авдіївка, Марьинкой, Троїцьким. Він лікувався в госпіталі після того, як підірвався на міні, але лікування не було виділено ніяких фінансів.

До речі, у Черкаській області мати загиблого АТОшника змусили платити за проїзд в автобусі.