ua en ru

"Tesla на євробляхах": в мережі розповіли про вражаючі доходи харківської чиновниці

"Tesla на євробляхах": в мережі розповіли про вражаючі доходи харківської чиновниці Колаж РБК-Україна

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на цей інцидент

У мережі з'явилася інформація про вражаючих доходи Інни Пащенко - спеціаліста Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Шевченківського району. Про це передає Харківський антикорупційний центр на своїй сторінці в Facebook з посиланням на дані Єдиного державного реєстру декларацій.

За даними повідомлення у НАПК, чиновниця придбала електромобіль за 102 тис. грн.

Тим не менш, повідомляється, що в салоні Autoenterprise, де нібито і купила цю машину чиновниця, машини подібної моделі коштують від 38999 дол., або більше 1 млн. грн.

"Tesla на євробляхах": в мережі розповіли про вражаючі доходи харківської чиновниціФото: Автомобіль TESLA (facebook.com/anticor.kharkiv)

"Інно Пащенко змінює машини щороку. У 2015 році вона купувала собі автомобіль" Мерседес "E 220 вартістю 20 її річних зарплат. У 2016 році вона змінила"Мерседес" на NISSAN LEAF і в цьому році вже придбала TESLA", - йдеться в повідомленні співтовариства.

"Tesla на євробляхах": в мережі розповіли про вражаючі доходи харківської чиновниці

Скріншот поста (facebook.com/anticor.kharkiv)

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на цей інцидент.

"Tesla на євробляхах": в мережі розповіли про вражаючі доходи харківської чиновниці

Скріншот коментарів (facebook.com/anticor.kharkiv)

Нагадаємо, що в мережі дізналися, скільки коштують годинники голови СБУ Василя Грицака. Активісти повідомили, що такі ж годинники є у колишньої суперзірки світового футболу Девіда Бекхема.

Також повідомлялося, що в популярному гумористичному Дизель Шоу висміяли дружин українських депутатів на відпочинку. Жінок політиків показали в теплих країнах, де вони міряються багатствами, поки їх чоловіків закликають до відповідальності за корупцію.