"Праця, травень, ховрахи": у Дніпрі школярі розкрили капсулу часу з цікавою деталлю

Четвер 19 жовтня 2017 21:30
"Праця, травень, ховрахи": у Дніпрі школярі розкрили капсулу часу з цікавою деталлю
Фото: Послання з 1967 року (facebook.com/yborisenko)

Текст послання написаний українською мовою

У Дніпропетровській області в селі Юр'ївка школярі виявили капсулу з посланням від дітей, які жили в 1967 році. У листі, який лежав під землею 50 років, діти та їхні вчителі розповіли про свої досягнення та про те, чим займаються. Повний текст послання показав на своїй Facebook-сторінці користувач Юрій Борисенко.

"Звернення було зачитано в Юр'ївської школі 14 жовтня 2017 року. 50 років пролежала капсула із зверненням під школою і ось історичний момент настав. Прочитайте, які раніше були цінності у вчителів та учнів через 50 років!", - написав Борисенко і опублікував фотографії знахідки.


"Праця, травень, ховрахи": у Дніпрі школярі розкрили капсулу часу з цікавою деталлю"Праця, травень, ховрахи": у Дніпрі школярі розкрили капсулу часу з цікавою деталлю"Праця, травень, ховрахи": у Дніпрі школярі розкрили капсулу часу з цікавою деталлю"Праця, травень, ховрахи": у Дніпрі школярі розкрили капсулу часу з цікавою деталлю
 

Фото: Послання з 60-их (facebook.com/yborisenko)

Нижче наводимо уривки тексту самого послання.

"Ми, вчителі та учні Юр'ївської середньої школи, зібравшись на урочисте зібрання у день славного 50-річчя Великої Жовтневої Соціалістичної революції, вирішили розповісти вам, дорогі друзі, тим хто збереться на цьому місці в день славного ювілею Великого Жовтня про те, як ми жили, вчилися, працювали і відпочивали. Вчителі та учні нашої школи, виконуючи соціалістичні зобов'язання, взяті на честь Великого Жовтня досягли значних успіхів у навчальній роботі, суспільній роботі, культурно-масової роботи в школі та серед населення. На кінець 1966-1967 навчального року майже 40% учнів в школі навчаються на "4" і "5", - сказано в листі.

"Сумлінно працюють протягом багатьох років і досягли високих показників у навчальному році такі вчителі: Гудзенко В. П., Профатилов П.І., Ромащенко М.Д., Ромащенко Ф.С., Ромащенко М.З., Дмитриченко С.М ., Сокоркіна М.Д. Готуючись гідно зустрічати 50-річчя радянської влади партійна, комсомольська і піонерська організації розгорнули велику суспільно-корисну роботу, шефство з фермами і бригадами, виступи художньої самодіяльності, випуск газет і т. д", - хваляться успіхами школярі.

Цікавою деталлю є те, що школярі в той час власноруч знищували ховрахів.

"На честь славного ювілею учнями зібрано 18 т металевого брухту, в місцевому колгоспі "Заповіт Леніна" відкрито 2526 кущів винограду, знищено 1040 ховрахів, прополото понад 200 га просапних культур, очищено 3500 качанів кукурудзи", - сказано в посланні.

"Праця, травень, ховрахи": у Дніпрі школярі розкрили капсулу часу з цікавою деталлю"Праця, травень, ховрахи": у Дніпрі школярі розкрили капсулу часу з цікавою деталлю"Праця, травень, ховрахи": у Дніпрі школярі розкрили капсулу часу з цікавою деталлю"Праця, травень, ховрахи": у Дніпрі школярі розкрили капсулу часу з цікавою деталлюСкріншот (facebook.com/yborisenko)

Нагадаємо, що студенти в Мелітополі встановили рекорд (фото).

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся