ua en ru

Так зручніше: в Запоріжжі біля дитячої поліклініки організували звалище

Так зручніше: в Запоріжжі біля дитячої поліклініки організували звалище Фото: звалище (pxhere.com-2)

Проблема зі звалищем стане відчутнішою, коли настане тепло

У Запоріжжі, біля дитячої поліклініки, по вулиці Культурна, 125 в Космічному мікрорайоні знаходиться будинок у зруйнованому стані. Місцеві мешканці облашутвали там сміттєзвалище. Про це повідомляє видання "Форпост".

В цьому районі знаходяться дві дитячі поліклініки, які відвідують діти з "Космосу" і "Пісків". Через те, що в Південному мікрорайоні поліклініка закрита на ремонт, дітлахи змушені їздити на "Космос". Однак, великою проблемою є те, що праворуч від Амбулаторії №8 та №9 знаходиться сміттєзвалище.

Так зручніше: в Запоріжжі біля дитячої поліклініки організували звалищеДитяча поліклініка (фото: forpost.media)

Раніше споруда, що розташована біля поліклініки, постраждала від пожежі, а господарів у будинку немає. Очевидно, мешканці вирішили скористатися такою нагодою і зносять туди різні побутові відходи. Купа склянок, пляшки від доместосу, пакети, лотки, памперси — усе це викудають поруч біля медичного закладу і кількість відходів зростає з кожним днем.

Так зручніше: в Запоріжжі біля дитячої поліклініки організували звалищеЗвалище біля дитячої поліклініки (фото: forpost.media)

"На даний момент ця проблема ще не стоїть гостро для запоріжців, адже за вікном холодна погода і не чутно запаху смороду. Проте, територію вже окупували безхадченки для притулку, а також ворони та собаки, що розтягують сміття по вулиці. Уявіть, що буде, коли почнеться тепло? Через два місяці, тут буде величезний сморід, купа мух та хробаків, а діти ходять туди на щеплення!", - пишуть у виданні.

Так зручніше: в Запоріжжі біля дитячої поліклініки організували звалищеТак зручніше: в Запоріжжі біля дитячої поліклініки організували звалищеТак зручніше: в Запоріжжі біля дитячої поліклініки організували звалищеТак зручніше: в Запоріжжі біля дитячої поліклініки організували звалищеТак зручніше: в Запоріжжі біля дитячої поліклініки організували звалищеТак зручніше: в Запоріжжі біля дитячої поліклініки організували звалище

Звалище біля дитячої поліклініки (фото: forpost.media)

Нагадаємо, в Краматорську Донецької області двоє покинутих дітей жили в обгорілої квартирі.