ua en ru

В Україні будуть штрафувати за георгіївську стрічку

18:44 11.05.2017 Чт
1 мин
Автором закону виступив Антон Геращенко
В Україні будуть штрафувати за георгіївську стрічку Фото: Георгіївська стрічка (pixabay.com/ru/users/lumixdesigner)

В Україні незабаром можуть штрафувати за носіння георгіївської стрічки. Верховна Рада розгляне законопроект про штрафи за використання радянської символіки, яка асоціюється з російською агресією. Про це в ефірі "Еспресо.TV" заявив народний депутат України, радник глави МВС Антон Геращенко.

"У нас немає відповідальності за носіння георгіївської стрічки. Я є автором закону, який, сподіваюся, буде розглянуто в травні Верховною Радою, про введення штрафу за використання георгіївської стрічки. Хочеш носити символ російської агресії проти України - плати 3-4 тис. грн штрафу і кожен раз, коли вийдеш з нею, будеш поповнювати бюджет України", - сказав Геращенко.

За словами парламентарія, кримінальна відповідальність передбачена тільки за носіння прапорів з німецькою свастикою або серпом і молотом, червоний прапор чи полотнище червоного кольору не можна ідентифікувати як радянську символіку.

Нагадаємо, що окуповану Горлівку засипали патріотичними листівками.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: