В Україні запропонували відмовитися від кирилиці через "російського світу"

Неділя 20 березня 2016 16:29
В Україні запропонували відмовитися від кирилиці через "російського світу"
Фото: Літери кирилиці (ria.ru)

В мережі почалася дискусія з приводу переходу української мови на латиницю

Голова громадської організації "Остання барикада" і колишній народний депутат України Олександр Доній вважає, що українське суспільство має обговорити можливість відмови від кириличного алфавіту в українській мові через нелюбов до "російського світу".

Активіст виклав у Facebook один з проектів української латиниці, якою пропонується замінити існуючий алфавіт.

"Не любіть "русский мир"? А чи готові Ви, щоб відірватися від "російського світу" перейти на латиницю? Ініціатива Казахстану про переведення казахського алфавіту на латиницю підштовхнула "Останню барикаду" до проведення програми на цю тему. Тому якщо у вас є свої думки ЗА і ПРОТИ, то висловлюйте їх", - попросив Доній.

 

Не любите "рускій світ"? А чи готові Ви , щоб відірватися від "руського міра" перейти на латинку?Ініціатива Казахстану про п...

Опубліковано Олександром Донієм 20 березень 2016 р.

У коментарях до запису Донія почалося бурхливе обговорення.

"Вистачить, що ми дали москалям забрати назва "Русь". Кирилицю їм віддавати не потрібно", "Немає сенсу обговорювати - потрібно вводити латиницю, для початку - як другий алфавіт", - пишуть користувачі.

До речі, ONUKA висловилася про заборону російської музики в українському ефірі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся