ua en ru

Українку зробили обличям російського конкурсу краси без її відома

Українку зробили обличям російського конкурсу краси без її відома Фото: Дар'я Журбенко (facebook.comLittleMissLittleMisterUnitedWorld)

Фотографію дівчинки вкрали в мережі

10-річна вінничанка Дар'я Журбенко, яка володіє титулом "Міні-міс світу", проти своєї волі стала обличчям дитячого конкурсу краси в РФ. Про це повідомляє ТСН.

"Оцінюється не тільки зовнішня краса, а ще й талант. Я займаюся художньою гімнастикою з 4 років, англійська мова. Від того, що я багато працюю, я отримую задоволення", - розповіла про себе дівчинка.

Дар'я виграла конкурс краси в рідному місті, потім в країні, а потім і в світі.

Організатор вінницького конкурсу краси першою помітила використання фото Дар'ї в рекламі російського конкурсу.

"Мене неймовірно обурило, коли я побачила, що нашу красуню, титуловану, відому на весь світ вінничанку, незаконно використовує країна-агресор", - каже засновниця конкурсів міні-міс та міні-модель Вінниці Лілія Поліщук.

Відео: Російське модельне агентство вкрав фото українки (tsn.ua)

Мама дівчинки також була шокована.

"Це російська модельне агентство, яке хоче проводити якісь конкурси, і Даша є особою цього конкурсу. Ніяких договорів ми ні з одним агентством не підписували", - сказала вона.

При цьому на вкрадених фотографіях видно стеж фотошопу.

"Ось на цьому фото чітко видно, що на фотографії немає напису "маленька" і англійськими літерами написано "міні". А ось оригінальна фотографія, де написано "маленька" українською мовою та "міні-міс Вінниця". Невже у них немає своїх дівчат", - каже батько Дарини Олег Журбенко.

Батьки дівчинки намагалися зв'язатися з організаторами російського конкурсу і з модельним агентством, але відповіді на своє запитання не отримали.

"Будь-яку фотографію, навіть розміщену в мережі, брати не можна, користуватися нею не можна. В даному випадку, звичайно, має місце порушення – фотографія отримана незаконним шляхом, і було здійснена її коригування", - розповіла правознавець Аліна Марцінковська.

До речі, українська модель розповіла про стосунки з Ді Капріо.