Українку Зарицьку визнали однією з кращих на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3

Українку Зарицьку визнали однією з кращих на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3 Фото: Церемонія нагородження FIBA 3x3 World Championships (fiba.com/world/3x3/2016)

Українка Ганна Зарицька увійшла в топ-3 гравців чемпіонату світу 2016 року з баскетболу 3х3

Лідер збірної України з баскетболу Ганна Зарицька увійшла в символічну збірну чемпіонату світу, який завершився в китайському місті Гуанчжоу.

Також до трійки увійшли представниця Чехії Мікаель Ухрова і представниця США Лінні Харпер, яка замкнула трійку.

За даними офіційного сайту Міжнародної баскетбольної федерації, українка здобула срібну медаль, і зайняла почесне друге місце після Ухрової.

Тобто Ганна Зарицька стала другим бомбардиром чемпіонату. За сім матчів турніру Ганна набила рівно 50 очок. Кращою за цим показником стала іспанка Айтана Медіавілья, на рахунку якої 56 залікових пунктів.

Нагадаємо, український баскетболіст переміг у конкурсі данків на чемпіонаті світу.