Українська триатлонистка виграла третій поспіль Кубок Європи

Українська триатлонистка виграла третій поспіль Кубок Європи Фото: Юлія Єлістратова (facebook.com/yuliya.yelistratova)

Наша співвітчизниця на останніх метрах дистанції драматично випередила француженку Леоні Периоль

28-річна українка Юлія Єлістратова стала переможницею Кубка Європи з тріатлону, який пройшов у чеських Карлових Варах. Про це сама спортсменка повідомила на своїй Facebook-сторінці.

Із загальним результатом 2:07:22 випускниця Житомирського державного агроекологічного університету випередила на одну секунду представницю Франції Леоні Периоль.

"Радію своїй перемозі в Karlovy Vary ETU Triathlon Premium European Cup. Це була непроста гонка з чудовими горбистими перешкодами, і я рада, що мені вдалося подолати втому, наполегливо працюючи до фінішної межі. Щаслива виграти третій Кубок Європи поспіль у спринті на останніх метрах", - написала Юлія.

Також триатлонистка подякувавши всіх тих, хто її підтримував.

Додамо, що 13 серпня Єлістратова здобула перемогу на етапі Кубка Європи 2016 Tоnsberg ETU Sprint Triathlon European Cup, який пройшов у норвезькому місті Тонсберг.

До речі, молодий чемпіон Олег Верняєв поділився з фанами секретами спортивних перемог.