Українські баскетболістки продовжили переможну серію в Європі

Українські баскетболістки продовжили переможну серію в Європі Фото: Українки в матчі проти збірної Люксембургу (fbu.kiev.ua)

У кваліфікації на найпрестижніший турнір континенту наші спортсменки зберегли за собою лідерство в групі D

Жіноча збірна України з баскетболу здобула чергову впевнену перемогу в рамках кваліфікації чемпіонату Європи 2017 року.

У Оберанвене підопічні Володимира Холопова обіграли збірну Люксембургу з рахунком 85:52.

Господарі чинили опір лише перші 10 хвилин, ведучи на рівних бій з українками. Але вже з другої чверті почав позначатися рівень українських баскетболісток, які раз за разом просто розривали оборону збірної Люксембургу.

Друга половина зустрічі стала бенефісом "синьо-жовтих". Українки влаштували справжній розгром, вигравши два заключних періоду з загальним рахунком 45:25.

Таким чином, збірна України після чотирьох матчів продовжує одноосібно утримувати лідерство у групі D. Розв'язка боротьби за вихід на Євробаскет-2017 настане вже в листопаді, коли наша команда зіграє вдома з Німеччиною і на виїзді з Сербією.

До речі, раніше українські хокеїсти в Росії зіграли і побилися з монголами.