Українські атлети здобули дві медалі на Кубку світу по велотреку

Українські атлети здобули дві медалі на Кубку світу по велотреку Фото: Велогонка (knk.media)

Любов Басова та Андрій Винокуров добили срібну та бронзові медалі

У шотландському Глазго українські велогонщики Любов Басова та Андрій Винокуров здобули призові медалі на першому етапі Кубка світу по велотреку. Про це повідомляє НОК України у Facebook.

Повідомляється, що Басова фінішувала другою в кейріні (різновид велотрекових гонках, де фінального спринту передують кілька кіл з установленою швидкістю. - Ред.). Українка пропустила вперед лише представницю Литви Симону Крупекайте.

А бронзовим призером Глазго став Винокуров. 32-річний українець став третім у спринті, залишившись позаду поляка Каміла Кучинського і росіянина Павла Якушевского.

Кубок світу з велотреку-2016 складається з чотирьох етапів. Після Великобританії гонщики вирушать в Нідерланди, Японія і США.

Раніше українка взяла "срібло" чемпіонату світу з важкої атлетики.