"Сягнув дна": Український письменник отримав престижну європейську премію

Український письменник отримав престижну європейську премію
Фото: Юрій Андрухович (facebook.com/marjana.savka)

Нагороду українцю вручали на 72-метровій глибині

Відомий український письменник Юрій Андрухович отримав престижну літературну нагороду Vilenica на міжнародному літературному фестивалі, який проходить в Словенії. Про це повідомив співвітчизник і колега по цеху Андруховича Андрій Любка на своїй Facebook-сторінці.

"Шок! Юрій Андрухович сягнув дна! Тобто, сьогодні він у словенській печері Віленіца на глибині 72 метри отримав Центрально-Європейську літературну премію Vilenica, яку раніше отримували Кундера, Естерхазі, Герберт, Венцлова і інші достойники", - написав він.

Український письменник отримав престижну європейську премію

Скріншот поста (facebook.com/andriy.lyubka)

Користувачі соціальних мереж вітають Андуховича.

Український письменник отримав престижну європейську премію

Скріншот поста (facebook.com/andriy.lyubka)

До речі, в рамках цього ж фестивалю іншу премію - у формі творчої стипендії Центрально-Європейської ініціативи - отримав сам Любка.

Відзначимо, що цю літературну нагороду щорічно вручають письменникам Східної та Центральної Європи на міжнародному літературному фестивалі у карстовій печері Віленіца на заході Словенії, недалеко від Трієста. Нагороду заснував Союз словенських письменників у 1986 році.

Раніше Андрухович розповів про свою мрію.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся