Последние новости
Все новости
Главная Жизнь В українському селі в пастку попався страшний звір: знову чупакабра?
Жизнь 26 августа 2021 · 12:49

В українському селі в пастку попався страшний звір: знову чупакабра?

Людмила Жукова Людмила Жукова Редактор Styler
В українському селі в пастку попався страшний звір: знову чупакабра?

Під Рівним спіймали невідому тварину (колаж РБК-Україна)

У Рівненській області в пастку селян потрапила невідома тварина. Цікаво, що перед цим у людей почали систематично пропадати домашні птахи.

Про це повідомляється в сюжеті ТСН.

Відзначається, що звір тероризував все село, він крав качок і курей. За словами жителя села Миколи Ничипорука, він побачив у себе у дворі дуже худого звіра. Він був майже без шерсті, а його хвіст нагадував антену.

Один з мисливців висловив припущення, що це гібрид собаки і лисиці. Досвідчені мисливці висунули версію, що це - сильно виснажений шакал, який, можливо, хворий на сказ і тому облисів. Тварину в капкані вбили і закопали.

Раніше шакалів помічали на території сусідніх областей. Розтин покаже, що це було за тварина.

Чупакабра повернулася?

В Instagram "типові Сарни" показали фото дивного звіра і повідомили, що це цілком може бути хвора лисиця.

В українському селі в пастку попався страшний звір: знову чупакабра?

Мисливці припускають, що це хвора лисиця

Будьте обережні

Мисливці закликають людей бути обережними з подібними тваринами, вони можуть переносити хвороби. Якщо ви побачили подібну тварину - повідомте про неї у відповідні служби.

Понравилась статья? Поделитесь ею с друзьями
FB TG X VB