ru ua

За українську пісню - 12 років тюрми: терористи "ЛНР" борються з проявами патріотизму

За українську пісню - 12 років тюрми: терористи "ЛНР" борються з проявами патріотизму Колаж РБК-Україна

Чоловіка "посадили" нібито за державну зраду

У Луганську терористи "ЛНР" чоловіка посадили на 12 років за виконання української пісні у барі. Про це повідомляє видання повідомляє Острів з посиланням на підготовлений Управлінням Верховного комісара ООН з прав людини "Доповідь про ситуацію з правами людини в Україні 16 серпня – 15 листопада 2017 року".

Дане рішення "військовий суд" так званої "ЛНР" прийняв у результаті двотижневого квазисудебного розгляду, проведеного за закритими дверима і засудив чоловіка до 12 років тюремного ув'язнення нібито за державну зраду.

В ООН відзначили, що цей процес, як і всі аналогічні судилища в терористичних "республіках" проходив негласно, без представників ЗМІ та громадськості.

Крім того, УВКПЛ зазначає, що адвокат захисту, призначений "МГБ ЛНР", не був присутній на всіх засіданнях "суду" і жодного разу не відвідав свого підзахисного в слідчому ізоляторі.

У доповіді говориться, що хоча подробиці цього "судового переслідування" не розголошуються, спочатку цього чоловіка заарештували за те, що він співав українську пісню в місцевому барі.

Нагадаємо, що бойовики "ДНР" засудили до 11 років позбавлення волі викладача Донецької академії автомобільного транспорту. Чоловіка визнали винним у шпигунстві.

у мережі показали окуповане місто Харцизьк Донецької області, в якому до цих пір є магазини з українськими вивісками.

Наприклад, торгові ряди ринків оформлені в синьо-жовтих кольорах. Також можна помітити вивіски українською мовою.