ru ua

Українців очікують неприємності у кінці січня: названа причина

Українців очікують неприємності у кінці січня: названа причина Колаж РБК-Україна

Астрологи попереджають про транспортні аварії та природні катаклізми

29 січня постзатменная Місяць перебуває у Скорпіоні, де раніше знаходилися Венера і Юпітер. Останнім часом цей знак став одним з центрів подій і вплинув на багато навколо. Про це інформує росСМИ.

Астрологи пов'язують з активністю в Скорпіоні серію вибухів газу, виверження вулкана, вибух у Мексиці, а також транспортні катастрофи, які відбувалися в Керченській протоці.

Українців очікують неприємності у кінці січня: названа причина

31 січня убуваючий місяць з'єднається з Юпітером, а трохи пізніше покриє Венеру. Кожне з цих сполук може стати причиною багатьох бід. Є загроза нових "газових" інцидентів, релігійних конфліктів, великих транспортних аварій або природних катаклізмів.

У політиці та економіки в топі новин віщують колізії навколо нафти, газу та інших корисних копалин. Також не варто забувати, що присутність Місяць у Скорпіоні збільшує ризики різного роду отруєнь, можливо навіть масових.

Нагадаємо, що в ніч з 20 на 21 січня жителі Північної півкулі, а також Південної Америки змогли помилуватися унікальним явищем природи - "кривавим" місячним затемненням. Користувачі соцмереж з країн - очевидців затемнення поділилися враженнями.

Також ми публікували любовний гороскоп для знаків Зодіаку на 29 січня. Зірки рекомендують знакам Зодіаку стати ще ближче до своїх близьких.

До речі, сонячне затемнення 2017 року коштувало США майже 700 млн доларів з-за того, що американці залишили робочі місця, щоб подивитися на астрономічне явище.