ru ua

Помер радянський цілитель, який заряжав воду

Помер радянський цілитель, який заряжав воду Аллан Чумак (Скріншот Youtube.com/Антон Лоскутов)

Популярність екстрасенс набув у роки перебудови

Відомий народний цілитель Алан Чумак помер на 83-му році життя. Про це повідомила російському виданню РБК його дружина Людмила.

"Це сталося вчора ввечері, так", - сказала вона, відмовившись уточнювати причини смерті Чумака, - "Пішла з життя людина - цього достатньо".

Раніше про смерть Чумака повідомив на своїй мережі Facebook відомий український журналіст Дмитро Гордон.

"Кілька годин тому у Москві на 83-му році життя помер Аллан Володимирович Чумак - видатний лікар, письменник, філософ і просто чудова людина. Ми дружили 27 років. Мені буде його не вистачати. Світла пам'ять!", - написав Гордон.

alt

Скріншот (facebook.com/gordondmitry)

Аллан Чумак отримав журналістську освіту і в молоді роки працював телекоментатором. Пізніше, під час підготовки циклу статей, що викривають "магів-шарлатанів", Чумак відчув на самому собі якісь екстрасенсорні здібності. Він розповідав, що цілительству його навчали якісь голоси, які позмінно диктували йому, що робити, щоб лікувати людей і не завдавати їм шкоди.

Шалену популярність Він придбав в роки перебудови. У своїх телесеансах він пропонував глядачам дистанційно заряджати доброю енергією різні рідини, насамперед воду. Передачі Чумака в кінці 80-х - початку 90-х збирали біля екранів мільйони радянських громадян і трилітрових банок. Однак після прийняття наказу Моз, що обмежує нетрадиційні методи лікування, діяльність Чумака потрапила під заборону.

В останні роки Чумак продовжував займатися цілительством. Він пропонував купувати DVD-диски зі своїми сеансами, заряджені фотографії.

Як раніше повідомлялося, у мережі повідомили про жахливу смерті бійця АТО.