Усик про нову пісню, під яку виходить в ринг: "Ми - це країна, її відображення"

STYLERLIFE        19.09.2016 - 17:58
Фото: Олександр Усик (news-ua.today)
Фото: Олександр Усик (news-ua.today)

Олександр розповів, чому вибрав нову композицію, і які проблеми у зв'язку з цим у нього виникли

Новоспечений чемпіон світу з боксу за версією WBO Олександр Усик у бою з поляком Кшиштофом Гловацького вийшов на ринг під нову пісню - "Сам собі країна" Кузьми Скрябіна у виконанні Олександра Пономарьова.

"Ми - це країна, її відображення. Все, про що співається в пісні - це і є ми. Кузьма чітко у своїх піснях говорив, що "ми - самі собі країна". Що ми робимо, то і є. От мені і сподобалася ця пісня... Просто у нас там вийшов невеликий казус з хлопцями. Вони спочатку заборонили мені виходити під цю пісню. Вони сказали, що я їм щось не заплатив. По-моєму, це називається "royal". Якщо я їм щось винен, то заплачу - не проблема. Це перше. А друге - може, їм щось не подобається в мені. Наприклад, те, що я живу в Криму або ще щось. Я не знаю", - цитує Усика "Проспорт".

За словами спортсмена, він спілкувався з Олександром Пономарьовим, який на даний момент виконує цю пісню, і дружина, і мама Андрія дозволили йому виходити під цю пісню.

Відзначимо, що раніше боксер виходив під пісню "Їхали козаки", але перед Євро 2016 її вирішили зробити гімном футбольної збірної.

До речі, Усик очолив престижний боксерський рейтинг.

On Top