ua en ru

"У Луганську починалося саме так": блогер жорстко висловився про продажних "активістів" під Києвом

"У Луганську починалося саме так": блогер жорстко висловився про продажних "активістів" під Києвом Активістка в Яготині (Скріншот з YouTube)

Блогер показав, як "мохерові берети" пішли у бій

Відомий блогер Павло Бондаренко показав продажних активістів під Києвом, які за 200 гривень стоять з плакатами. Фотографію він опублікував на своїй Facebook-сторінці.

"Мохерові берети" пішли в бій. За 200 гривень. Це не Донецьк і не Луганськ. Це місто Яготин Київської області. А тепер у мене питання: де ви, ті, хто розповідав, що треба було тіток, які за 400 гривень за годину перекривали дороги танкам ВСУ навесні 2014 під Луганськом валити з автоматів, або метелить арматурою? Хто там казав, що якби вчасно розбили "ватникам" голови, то в Донбасі нічого не було?" - запитав Бондаренко.

За словами блогера, "русский мир" вже знаходиться в центрі України.

"Я ні до чого такого не закликаю. Мені просто цікаво: де ті, хто звинувачує луганчан, що ми пустили до себе "русский мир"? Ось він стоїть вже в серці України. У нас теж починалося саме так. І навіть морди такі ж. Близнюки. Чому не продемонструєте, як треба? Так шо тепер кожен, хто хоч слово скаже в адресу луганчан і донеччан - піде в баню. Герої", - підсумував Павло.

"У Луганську починалося саме так": блогер жорстко висловився про продажних "активістів" під Києвом

Скріншот (facebook.com/urtab)

Зазначимо, що у Вінниці та Яготині (Київська обл.) активісти почали блокувати об'єкти компанії Roshen, яка належить президентові України Петру Порошенку. Тим самим вони висловлюють протест проти блокування реалізації антикорупційних ініціатив.

До речі, Саакашвілі заявив про "останній шанс" для нардепів прийняти вимоги активістів.