ua en ru

"Весна проводить травневі репетиції": синоптик дала прогноз на 25 квітня

"Весна проводить травневі репетиції": синоптик дала прогноз на 25 квітня Фото: Весна (pixabay.com/ru/users/valiunic)

У середу В Україні буде тепло, навіть дощі не вплинуть на температуру

Народний синоптик Наталка Діденко повідомила українцям про погоду на середу, 25 квітня. За її інформацією, в країну прийдуть короткочасні дощі, але температура повітря буде стабільною. Про це вона написала на своїй Facebook-сторінці. Також вона повідомила, що вже 25 квітня опади підуть з України.

"25 квітня основна маса дощів, які припадуть сьогодні на більшість наших областей, разом із атмосферним фронтом залишать межі України.
Тому у середу все ж знову побільшає сонця. Але на Заході та Півночі черговий вологий осередок із Польщі принесе невеликі дощі. Центральна частина, Південь та Схід вдень опиняться у сухій погоді. Температура повітря завтра буде вищою, ніж сьогодні - +18+23 градуси, на Заході +20+26 градусів", - написала Діденко.

Синоптик повідомила киянам, чого варто очікувати.

"У Києві 25 квітня є ймовірність невеликого дощу. Вітер західного та південно-західного напрямку, невеликий, хто живе поміж високими будинками щільної забудови - тому помірний)) Температура повітря у столиці вночі +7+9 градусів, вдень завтра буде тепло, близько +20 градусів. До кінця тижня буде тепло, лише 27 квітня дощі тимчасово знизять температуру повітря на 2-5 градусів", - зазначила Наталка.

"Весна проводить травневі репетиції, коли Україною традиційно ходять красиві рясні дощі з грозами", - підсумувала Діденко.

"Весна проводить травневі репетиції": синоптик дала прогноз на 25 квітня"Весна проводить травневі репетиції": синоптик дала прогноз на 25 квітняСкріншот (facebook.com/tala.didenko)

Читайте також народний прогноз на 24 квітня.