ru ua

Майже весна: синоптики попередили про аномальне потепління

Майже весна: синоптики попередили про аномальне потепління Ілюстративне фото: pixabay.com

На півдні країни буде +11 градусів

В Україну прийшло різке потепління, якого не було протягом всієї зими. Воно принесло дощі, тумани, дороги перетворилися в місиво з брудної води і сніговій каші.

30 січня на всій території Україні очікується невеликий дощ, у західних областях з мокрим снігом. У більшості областей буде туманно, на дорогах місцями ожеледиця.

Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі від +3 тепла до -2 градусів морозу, в західних та східних областях буде 2-7 морозу, вдень 0-5 тепла. У південній частині країни вночі 1-6 тепла, вдень стовпчики термометрів покажуть від +7 до +11.

Майже весна: синоптики попередили про аномальне потепління

Ілюстративне фото: pixabay.com

У західних областях вдень стовпчики термометрів покажуть від 0 до + 3 ° С, вночі температура повітря складе від 0 до -2 градусів. Лише на Закарпатті вночі буде нижче нуля - від -1 до -3 градусів.

У північних і центральних областях вдень температура повітря складе від +3 до + 5 градусів. Вночі прогнозується від 0 до + 2 тепла. У Полтавській області в ніч на 31 січня буде від 0 до -2 морозу, а в Сумській області від -1 до -3 нижче нуля.

У східній частині вдень стовпчики термометрів будуть варіюватися в межах від 0 до + 5 градусів. Вночі очікується від -2 до -4 морозу.

На півдні країни вдень температура повітря складе від +7 до +11 тепла. Вночі прогнозується від 0 до +4 градусів.

Майже весна: синоптики попередили про аномальне потепління

Ілюстративне фото: pixabay.com

30 січня у Києві буде йти невеликий дощ, буде туманно, а на дорогах слизько. Вітер - південно-східний, помірний. Температура вдень від +2 до +4 тепла. В ніч на четвер очікується від 0 до +2 градусів.

Раніше ми писали про те, що у лютому Україну скують морози - такий прогноз на прохання Styler дав народний синоптик Леонід Горбань.

Також ми повідомляли, що в Україні в ці дні очікуються сильні тумани - синоптики попередили водіїв автотранспорту.