ru ua

"Воювала підготовлена російська армія": "кіборг" розповів про війну на Донбасі

"Воювала підготовлена російська армія": "кіборг" розповів про війну на Донбасі Фото: Микола Міньо (Всеукраїнська_Спілка_Побратими_України)

Він зазначив, що комусь вигідно говорити, що на Донбасі воюють "ополченці"

Захисник Донецького аеропорту і і голова Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО "Побратими України" Микола Міньо розповів в інтерв'ю "Гордону", як воював з російською армією на Донбасі.

"Не було там ніяких сепаратистів. Вже через півтора місяці після початку реальних бойових дій більша частина місцевих розбіглася – хто в Росію, хто в Україну переїхав. Там залишилася добре оснащена російська армія, треновані молоді солдати і спецпідрозділу. Я бачив їх на власні очі, коли ми проходили ротацію в донецькому аеропорту (ДАП) під наглядом ОБСЄ", - сказав він.

"Кіборг" зазначив, що комусь вигідно говорити, що на Донбасі воюють "ополченці".

"Ви б подивилися, як ці "ополченці" стріляють, як кладуть снаряди з гаубиці. Я трохи розумію, про що кажу. Неможливо за тиждень і навіть за місяць навчити людину так стріляти. З танка навісним з чотирьох кілометрів потрапити по вишці шахтар точно не зможе", - вважає Міньо.

Військовий розповів, що на сході була підготовлена армія РФ.

"На Донбасі воювала підготовлена російська армія. Але переламати українців вона вже не могла. Навіть якби російський президент Володимир Путін зібрав всі свої війська. Вони, може, взяли б не тільки Донецьку та Луганську області, а навіть зайшли б углиб нашої території, але назад вже не повернулися б ніколи. Чим далі ти вторгаєшся на чужу територію, тим більше стаєш вразливим. Навіть дитина може підпалити танк пляшкою із запальною сумішшю. Думаю, швидко сформувалося б партизанський рух, який танками не задушишь, і на кожному кроці ворога чекала б смерть", - розповів він.

Нагадаємо, на Донеччині загинув військовий з позивним "Татарин".

У квітні Україна втратила 11 захисників