ua en ru

Питання одвічне: астролог розповів, як Україні стати такими Арабськими Еміратами

Питання одвічне: астролог розповів, як Україні стати такими Арабськими Еміратами Колаж РБК-Україна

Стало відомо, коли Україна зможе реалізувати себе в світовому масштабі

Протягом семи років Україна отримає надможливості. Про це сказав астролог Олег Горбань в інтерв'ю виданню "Високий Замок".

За його словами, довгоочікуваного економічного зростання поки чекати не варто.

"З наступного року Україна входить у новий період, триватиме він сім років. У цей час краї­на отримає надможливості. На жаль, у період змін економічного зростання бути не може. Протягом семи років будуть постійні стрибки: вниз - вгору. Але такі перспективні галузі, як інформаційні технології, енергозбереження та сільське господарство, у найближчі роки будуть економічно розвиватися та зростати. Відтак перспективу отримає вся держава", - зазначив Горбань.

В інших галузях, за його словами, протягом семи років будуть кризові періоди.

Також астролог відповів на питання журналіста про те, як Україні стати такими собі Арабськими Еміратами.

"Арабські Емірати живуть на нафті. А нафта - це вчорашній день. Україна має те, що буде потрібне у майбутньому. Це родючі землі, які маємо вчитися обробляти. А також вчитися виготовляти якісні продукти харчування. Це велика перспектива. По суті, 100 років тому Україна годувала якщо не всю Європу, то половину, це точно. Чому не можемо робити це зараз?" - сказав він.

Також він додав, що Україна зможе реалізувати себе в світовому масштабі в 2024-2026 роках. Для цього потрібно кожному українцю вірити в себе і намагатися використовувати будь-які можливості для розвитку.

До речі, у мережі з'явилися передбачення Ванги на 2018 рік.

Раніше українцям розповіли, коли краще одружуватися і народжувати дітей.