ru ua

"От у кого душа болить": на росТБ Путіна назвали "головним патріотом України"

"От у кого душа болить": на росТБ Путіна назвали "головним патріотом України" Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Депутат Госдуми впевнений, що у президента РФ "болить душа"

Головний патріот України – це президент Росії Володимир Путін. Таку заяву зробив депутат Госдуми РФ, лідер партії "Справедлива Росія" Сергій Миронов в ефірі програми "Час покаже" на Першому каналі.

Відео: Миронов в ефірі "Час покаже" (youtube.com/Oboz. TV)

"Дуже сподобався відповідь нашого президента на жорсткий питання українського журналіста з приводу України, з приводу Донбасу...Я дивився, слухав, я бачив президента, його обличчя, слухав змінився голос президента, коли він говорив про нашої братської Україні... Я почув і зрозумів, що самий головний патріот України – це президент Росії Володимир Путін", - сказав він.

"От у кого болить душа за нашу братню Україну", - підсумував Миронов.

Нагадаємо, що український журналіст мало не спровокував скандал на прес-конференції Путіна.

Журналіст зазначив, що Путін не завжди відповідає на питання. Однак він вирішив запитати у голови РФ, чи не хоче влаштувати обмін полонених і як довго Путін буде займати абсурдну позицію по Донбасу.

"Ви ніколи не приховували, що відправляєте людей на Донбас "вирішувати людей військові питання", в житті це називається "вбивати громадян України". Наша армія знає, що з цими людьми робити з вашими "решателями" або "рішалами". Частина з них потрапляє в полон, потім у в'язниці... Ось у вас закінчується третій термін, раптом вас не виберуть. Ви не хочете влаштувати обмін (полонених – ред.)?" – заявив Цимбалюк.