ua en ru

"Ось так би жила вся Україна": журналіст показав "антимайдан" в Луганську

"Ось так би жила вся Україна": журналіст показав "антимайдан" в Луганську Колаж РБК-Україна

Бутусов заявив, що самі пропагандисти шоковані появою цих озброєних людей

Відомий український журналіст Юрій Бутусов прокоментував події в заблокованому Луганську, де терористичні угрупування не можуть поділити владу. Про це Бутусов написав на своїй сторінці Facebook.

За словами журналіста, у Луганську розпочався Антимайдан.

"Збулася мрія Януковича - Луганськ захоплений "Беркутом" і тамтешніми ментами. Все як і належить в "російському світі" - в масках, з кулеметами, не представляються, захопили центр міста, готові стріляти. "Хунта" в чистому вигляді", - розповів він.

Юрій звернув увагу на те, як шоковані наймані пропагандисти розпитують озброєних людей без розпізнавальних знаків.

"Так, ось яку біду ви на свої голови накликали, з цими жартувати небезпечно, їх не можна блокувати, застрелять без розмов", - зазначив Бутусов.

Журналіст розповів, що в Луганську йдуть розборки між двома могутніми злочинними угрупованнями - "міністр МВС" Корнет влаштував переворот і відмовився виконувати накази "глави ЛНР" Теслярської. Точиться збройна боротьба за владу, зрозуміло, в місті вже введана бронетехніка, зміцнюються військові бази, патрулі різних угруповань.

"Ось так би жила вся Україна": журналіст показав "антимайдан" в Луганську

Скріншот поста (facebook.com/butusov.yuriy)

"Сподіваюся, що як завжди в боротьбі за владу в "ЛНР" переможуть, як зазвичай, українські ДРГ, і перестріляють побільше путинопоклонников з обох сторін. Ось так би жила вся Україна, якщо б Революція Гідності не скинула проросійський режим. Порох - введи війська! Save Donbass people!" – з іронією підсумував Бутусов.

"Ось так би жила вся Україна": журналіст показав "антимайдан" в Луганську

Скріншот поста (facebook.com/butusov.yuriy)

Нагадаємо, що 21 листопада, центр окупованого проросійськими бойовиками Луганська заблокували невідомі в камуфляжі без розпізнавальних знаків.

Також повідомлялося, що в "ЛНР" "главу адміністрації" Ігоря Теслярської Ірину Тейцман звинувачують в інсценуванні державного перевороту.