ua en ru

"Друга частина фільму "Екзорцист": в мережі показали, як у Донецьку відзначали річницю Жовтневої революції (відео)

"Друга частина фільму "Екзорцист": в мережі показали, як у Донецьку відзначали річницю Жовтневої революції (відео) Фото: Ленін (pixabay.com/OpenClipart-Vectors)

В окупованому місті зі сцени вихваляли Леніна і більшовиків

В окупованому Донецьку відзначали річницю Жовтневої революції 1917 року, в результаті якої до влади прийшли більшовики на чолі з Леніним. Відповідне відео опублікував відомий блогер та журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"У Донецьку зняли другу частину фільму "Екзорцист". Реально страшно за людей, які там живуть", - написав блогер.

В окупованому місті влаштували свято до пам'ятного дня (7 листопада) і вихваляли Володимира Леніна і перемогу більшовиків.

"Хай живе велика Жовтнева соціалістична революція!...Це була подія, яка потрясла весь світ. І народу Росії пощастило, що на чолі більшовиків виявився найбільший і наймудріший діяч Володимир Ілліч Ленін", - сказав один із прихильників комунізму.

Він додав, що свого часу жителі Донбасу підтримали більшовиків.

"Шановні товариші! Перемога буде за нами. І те, що відбувається зараз на Донбасі, з моєї точки зору, є російською національно-визвольною революцією і я вірю, що пізніше вона перетвориться в революцію соціалістичну...Я вважаю, що народи "ЛНР","ДНР", Росії та України на чолі з лівими силами, усі робітничі повинні об'єднатися, і повалити прокляту антинародну київську хунту, а потім ми експортуємо ідеї більшовизму на весь пострадянський простір", - заявив він.

Відео: Пропаганда в окупованому Донецьку (facebook.com/den.kazansky)

Варто відзначити, що після виступу прихильника комунізму в натовпі кричали: "Ура".

"Друга частина фільму "Екзорцист": в мережі показали, як у Донецьку відзначали річницю Жовтневої революції (відео)

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

На кричущий ролик відреагували користувачі мережі:

"У мене теща таку ж х*рню несе, коли росТБ надивиться. Навіть вираз обличчя такий самий".

"Слухайте, це дух Ілліча вселився в цього малого.. і інтонації, і жести, і фрази.. От вже реально, спаси Господи!".

"Шизофренія це вселилася. В активній якійсь фазі".

"Шизофреніки! І як це потім розгрібати? По лікарнях всіх розпихати, чим лікувати?".

"До речі, цей громадянин Латвії Бенес Айо живе в Англії. Як Карл Маркс".

"Довідка: На батьківщині проти нього порушили кримінальну справу, і він провів кілька місяців у Ризькому централі за звинуваченням у закликах до насильницької зміни конституційного ладу Латвії (так були трактовані висловлені в Донецьку заклики до відновлення СРСР). Потім його випустили під нагляд поліції безпеки.
Під новий рік, скориставшись ослабленням уваги поліції, "Чорний Ленін" втік з країни. Він розповідає, що пройшов через ліс пішки, потім їхав автостопом, автобусами та на катері. 31 грудня він виступив на мітингу "Стратегії-31", а зараз знаходиться зі своїми товаришами по партії "Інша Росія" і бійцями Інтербригад в Луганську".

"Коли дивився стару хроніку революційних років і 20-30 рр. (а вона майже вся без звуку), завжди дивувався, навіщо так істерично жестикулювати? Думав, просто мода така була. Але тепер ясно".

"На задньому плані дівчина з кандибобером на голові лякає не менше".

"Трон Захара захитався".

"А штани у нього сухі? Не наклав від збудження?".

"Моторола и Гиви скучают,
и зовут обезьянку к себе,
обезьянка совсем одичала
без друзей, что сгорают в огне!".

"Санітарів - терміново".

"Вигнання бісів".

"Хто всі ці люди?".

"Тип дуже ідейний. Фанатично. І треба ж, така промова і без папірця. Такого тільки поодиноку і на довічне".

"Жах! Хто цей смаглявий товариш? Втік від професора Преображенського?".

"Друга частина фільму "Екзорцист": в мережі показали, як у Донецьку відзначали річницю Жовтневої революції (відео)"Друга частина фільму "Екзорцист": в мережі показали, як у Донецьку відзначали річницю Жовтневої революції (відео)"Друга частина фільму "Екзорцист": в мережі показали, як у Донецьку відзначали річницю Жовтневої революції (відео)"Друга частина фільму "Екзорцист": в мережі показали, як у Донецьку відзначали річницю Жовтневої революції (відео)"Друга частина фільму "Екзорцист": в мережі показали, як у Донецьку відзначали річницю Жовтневої революції (відео)"Друга частина фільму "Екзорцист": в мережі показали, як у Донецьку відзначали річницю Жовтневої революції (відео)"Друга частина фільму "Екзорцист": в мережі показали, як у Донецьку відзначали річницю Жовтневої революції (відео)"Друга частина фільму "Екзорцист": в мережі показали, як у Донецьку відзначали річницю Жовтневої революції (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/den.kazansky)

До речі, блогер розповіла про "покращення" життя на Донбасі.