ua en ru

"Викину з вікна": у Сумській області через поведінку вчительки розгорівся скандал

"Викину з вікна": у Сумській області через поведінку вчительки розгорівся скандал Вчителька обзивала дітей (скріншот з youtube.сомИра Pereshka)

Педагог дозволила собі ображати дітей посеред уроку

У Конотопі Сумської області вчителька погрожувала дітям викинути їх з вікна, а іншим звеліла мовчати. Про це розповіла мати однієї з учениць школи Катя Клотнова на сторінці спільноти "БАТЬКИ SOS" Facebook.

"17.10 на першому уроці три дівчинки перешіптувалися, як і де правильно писати, на що вчителька перевернула парту, за якою сиділи дві дівчинки. Моя дитина злякалася, почала плакати, друга дівчинка навіть плакати і ворушитися боялася", - розповіла жінка.

Далі вчителька почала ображати дітей.

"Викину з вікна": у Сумській області через поведінку вчительки розгорівся скандал

Скріншот поста (facebook.com/БАТЬКИ SOS/Katya Klothnova)

"Вчителька обізвала мою дитину дурепою дебільною, сказала: "У тебе бардак на голові і що за кубрі, я тебе викину з вікна" (клас знаходиться на другому поверсі). Другий дівчинці сказала: "Ти тупа і нехай мама найме репетитора", - розповіла мама однієї з учениць.

За словами жінки, діти почали сміятися над дівчатками. При цьому вчителька пригрозила дітям мовчати про інцидент.

"У цей же день на останньому уроці повинна була бути фізкультура... присідання у нас по 250 разів були в минулому році (наслідки від них були жахливі)... Коли двоє дітей перевернули горщик з квітами, то вони руками збирали землю, а весь клас спостерігав за ними... Таких проблем у нас багато, і, як нам кажуть, вчителі немає на заміну нашому... У нас працює комісія щодо всіх проблем, і, як я зрозуміла, нашим дітям ще два роки терпіти приниження", - додала жінка

Раніше у Тернопільській області педагог грубо виштовхав з уроку дитини з особливими потребами.