"Я їду в нацистську країну": як російський публіцист прощався з родичами перед від'їздом з РФ в Україну

"Я їду в нацистську країну": як російський публіцист прощався з родичами перед від'їздом з РФ в Україну
Фото: Росія (pixabay.com/Comfreak)

Блогер розповів, як більшість жителів Росії ставляться до України та Заходу

Відомий російський публіцист та блогер Олександр Тверской розповів про своє прощання з родичами в Росії перед від'їздом до Києва. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Заїхав у справі і заодно попрощатися з родичами перед від'їздом у Київ. Мені сказали, що:
- Я відщепенець і псевдогромадянин;
- Я їду в нацистську країну, де ненавидять росіян;
- Україну створив Ленін, а вищий юридичний статус їй оформив Сталін;
- Краще б я поїхав на Байкал;
- У США досі висять тисячі таблички: "вхід з собаками і неграми заборонений". Про інші епітети щодо країн Заходу та України я промовчу. І все це було сказано і завжди кажуть з такою агресією і ненавистю, спрямованою особисто на мене, як на представника всіх їх нескінченних і уявних ворогів", - написав він.

Тверской підкреслив, що таке ставлення до України і Заходу проявляють багато жителів РФ.

"Вони тут усі-усі такі. Йдуть вулицями вам назустріч і по шляху, їдуть з вами в метро, ті , щостоять за вами в заторах на дорогах, ваші колеги, однокурсники, приятелі, знайомі, коханки. Пенсіонери... особливо пенсіонери і, звичайно ж, колишні, теперішні, майбутні державні службовці", - упевнений він.

"Вони хворі незалежно від соціального статусу, рівня освіти і переваг в мистецтві. І об'єднує їх не любов до Путіна, а загальне, колективне почуття ксенофобії і тричі проклятий, в'ївшийся в їх кістковий мозок, що тече по їхніх жилах, великодержавний шовінізм", - зазначив блогер.

"І найчастіше вони спотикаються на українському питанні. Деякі з них на перший погляд можуть здатися, навіть, пристойними і мислячими, поки вони не заговорять про Україну, українців, Крим і Донбас. Їх злість і почуття власної переваги розтікається в різні боки (у кожного своє) - антисемітизм, ісламофобія, расизм, гомофобія, антизахідництво. Але є одна незмінна, константа, яка втілює їх найнижчу, тваринну, ірраціональну і жахливо підлу натуру - ця константа є українським питанням", - додав Тверской.

"Всі їх скріпи будуються на брехні, крові (війни, репресії, окупації) і лицемірстві. У Росії відбулося масове божевілля мільйонів людей. Що робити? Рятуватися і відгороджуватися. Чого бажати? Розплати. Про що мріяти? Про Землю без цієї знавіснілої, повної насильства і дрімучого мракобісся, яке несе пряму загрозу всьому світу, держави", - розповів він.

"Іноді мене відвідують думки, що Друга Світова війна була не останньою в нашому спільному домі, бо з двох її засновників, ідеологів та організаторів - один все ще з нами і анітрохи не змінився. Не змінив свого способу життя, своїх планів, ідей і цілей, якими він завжди виправдовував засоби для їх досягнень", - написав публіцист.

"Я їду в нацистську країну": як російський публіцист прощався з родичами перед від'їздом з РФ в Україну

Скріншот поста (facebook.com/TverskoyAA)

Раніше блогер розповів, як війна змінила українців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся