ru ua

Ляшко прокоментував "томатний інцидент" в Раді

Ляшко прокоментував "томатний інцидент" в Раді Фото: Олег Ляшко (LiveInternet)

На думку нардепа, дівчину, яка облила його томатним соком, використали

Після того, як колишній боєць "Айдара" Юлія Толопа вилила на Олега Ляшко у Верховній Раді томатний сік, парламентарій висловився про інцидент. Свої емоції він описав на своїй сторінці в Facebook.

"З Юлією я познайомився в серпні 2014 року, вона мені розповіла свою історію і я пообіцяв їй звернутися до президента Петра Порошенка з проханням надати їй громадянство. Що відразу і зробив, направивши йому клопотання. Але президент надає наше громадянство російським олігархам Новинському і Григоришину, а не іноземним добровольцям, які захищають Україну. Тому наша фракція ініціювала прийняття закону про спрощений порядок набуття ними громадянства. Цей закон набув чинності і діє. Крім того, в грудні 2014 року я з парламентської трибуни звернувся до Порошенка з вимогою надати громадянство Юлії Толопе та іншим добровольцям", - написав він.

Сьогодні в кулуарах парламенту до мене підійшла колишній боєць батальйону "Айдар", громадянка Росії Юлія Толопа, звинува...

Опубліковано Олегом Ляшком 8 грудня 2016 р.

На думку головного радикала, Юлію використовували для того, щоб спровокувати самого Ляшка.

"На жаль, довірливу і щиру Юлію цинічно використовували проти мене в організованій політиками провокації. Пропуск їй у парламент замовив тушка Сергій Мельничук, який став депутатом від Радикальної партії, а зараз служить владі в групі "Воля народу". Хто тушці замовив зробити цю провокацію - думаю, скоро дізнаємося", - написав нардеп.

Нагадаємо, у Раді радикала Ляшко облили томатним соком.